reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

TYM BARDZIEJ JA NIE CZUJE SIĘ GORSZĄ MATKA ZE KARMIE MM JESTEM CIEKAWA JAK TAKA KOBIETA KTÓRA KARMI PIERSIĄ ZAMIENIŁA BY SIĘ CHOĆ NA TYDZIEŃ Z TAKĄ CO NIEMOZE I PRZESZŁABY TAKĄ GEHENNE I ZOBACZYŁA JAK JEJ DZIECKO CIERPI TO CO BY WTEDY MÓWIŁA :crazy:
 
reklama
Nadmienię tylko iż karmienie butelką wcale a wcale nie jest wygodne. To mycie i wyparzanie butelek, to gotowanie i studzenie wody (mam już ekspres do mm-polecam) do tego znalezienie odpowieniego mm dla naszego malucha bo jak wiadomo nie każde dla każdego i również jest to kosztowne (chyba że wprowadzimy diete max 90ml). O ile prościej jest wywalić za przeproszeniem cyca a po wszystkim go umyć i schować :-) gdy mlesio płynie bez problemu z cycusia jest tanio i wygodnie.
Nie po to by się żalić czy chwalić ale napiszę tylko ja z dwoma doradcami laktacyjnymi na zmianę spędziłam dwa tygodnie. Dzień w dzień siedzieli nade mną po osiem godzin...godzinna konsultacja to koszt 150zł, na szczęście dostałam rabat i godzinka kosztowała mnie zaledwie 100 zł. Do tego wszystkie pobudzacze laktacji świata i leki...nic z tego dziecko głodne, ciągły ryk, zaczęło lecieć z wagi trzeba było podjąć decyzję dokarmiamy. Przeboje ze znalezieniem odpowiedniego mm, przeprawa przez alergie i zielone kupy, ciągła walka o każdą krople na laktatorze za 800zl który łącznie wydoił ze mnie ledwo 400ml za 4 tyg użytkowania. System dojenia 3-5-7, system dojenia dzień i noc. Masaże i wiązanie czerwonych nitek wokół piersi...cholera wszystko... i niestety nic to nie dało. Naprawdę jestem wygodną matką..?
 
A ja mysle tak jak Tekila. Kazda matka ma mleko w piersiach, jak kazda krowa czy koza! Widzialyscie kiedys krowe, ktora podaje cielakowi mm? A wiecie dlaczego? Bo krowa wie, ze mm to jest badziewie koncernow, ktore wciskaja wam chemiczne mieszanki. W zasadzie to nawet lepiej karmic dziecko energia sloneczna niz mlekiem modyfikowanym. A tak powaznie to rozmieszajcie z woda troche mąki i bedzie taki sam efekt jak przy sztucznym mleku. Dziecko urosnie i bedzie na pewno bardzo zdrowe. No ale dla leniwych mamus mm jest wybawieniem. I tak dobrze ze czyms tam karmicie. A tak jeszcze bardziej powaznie to wcale tak nie mysle ale chcialam napisac cos glupiego, zeby pokonac Tekile w rankingu pisania bredni. Niestety nie wiem czy mi sie udalo :(
 
Jagoda jestes zaje..... matka. Podziwiam ciebie I wszystkie mamy ktore tak walcza. Mi kp przychodzi łatwo a nie wiem czy dałabym rade wytrzymac tyle ile ty I inne mamy. Czy dałabym rade psychicznie.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry