reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
wszyscy juz zaprezentowali swoje pociechy wiec i ja coś wrzucę, tak wyglądał w 4 dniu swojego zycia mój mały Wiktor jeszcze w szpitalu
2016-10-19 14.57.27.jpg
 

Załączniki

  • 2016-10-19 14.57.27.jpg
    2016-10-19 14.57.27.jpg
    226,2 KB · Wyświetleń: 351
Ostatnia edycja:
Ślicznie przybierają wasze dzieciaczki, moj sie cos ociąga, dzisiaj przychodzi położna go zważyć j mam nadzieje ze moje odciąganie i dokarmianie cos dało bo mam juz tego dosc nawet w nocy odciągam raz:( Dzisiaj przylatuje moja siostra z chłopakiem i tak sobie mysle ze cały czas bede siedziała w sypialni boprzecież nie bede przy nim odciągać:(

Dzidzia a czemu Ty odciagasz kilka razy dziennie?

No ładnie Wiki:) moze ona wyczuła wasze plany i teraz was pilnuje zeby nie dzielić sie mama:)

Jak byliśmy w szpitalu to musiałam ją dokarmiać ściąganym, żeby jak najdłużej spała jak była naświetlana i tak już zostało. Teraz w domu w zasadzie jadła z butelki bo z cyca się nie najadała i zaraz znów była głodna więc najpierw dostaje butelkę A potem cyca żeby się poprzytulać. Ale od dwóch dni mało je z butelki tylko krzyczy o cyca. Nie wiem co jej się nagle stało.

Moja skończyła 6 tygodni i waży 4900:-)
 
Wiktorka Byłaś dopiero na szczepieniu, gdyby było zapadnięte lekarz przy badaniu na pewno by Ci powiedział, więc się nie stresuj :)
Piękne dzieciaczki dziewczyny ;)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamila, ale słodkie te twoje maluchy! :) Ładnie przybierają, zresztą widać po buźkach, jakie pucie już mają :)
Powiem wam dziewczyny, że dobija mnie trochę ta pogoda. Wychodzę z małą na ultrakrótkie spacery, tak po pół godziny, a poza tym siedzimy w domu. Mała sporo śpi teraz, ale chyba nie więcej niż 12-13 godzin w sumie.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja kupiłam drugi wózek taki za 100 zł i mam go żeby w złą pogodę na balkon wystawiać małego ;-) dziś jak padało to go tak wystawiam, włożyłem nianie do środka i spałB-)


Ps bo mój wózek jest w aucie ;-) a nie mogę go wnosić na 3p;-)
Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry