reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Moja też ma problemy i mam wrażenie, że to od momentu kiedy zaczęłam dodatkowo dawać modyfikowane. No właśnie ja też planuje jej dawać raz dziennie bo daje nan ale ona nim pluje, nie smakuje jej. A ma kolki większe więc spróbuję tego i odstawie nabiał.
 
Bylismy u lekarza kazał małego dokarmiać odciagnietym pokarmem trzy razy dziennie i często cycuchy męczyć laktatorem. Mały naszczescie zdrowy:) narazie mam ziołowe tabletki na laktację jak sienie rozbuja do poniedziałku to dostanę leki.
 
Moja mala drugi dzien dzisiaj na nutramigenie .wczesniej dawalam enfamil ale niestety uczulalo ja .dostala wysypki kataru alergicznego do tego ulewala i strasznie twarde kupki robila.mam nadzieje ze po tym mleku przejdzie.zuzia po mm robila raz dziennie kupe ale wiele wysilku musiala w to wlozyc .do tego mecza ja bolesci brzucha .ciekawa jestem czy to mleko pomoze i kiedy bedzie widac roznice
 
My jestesmy po usg bioderek wszystko wporzadku na szczescie w 4 mscu powtorka.
Naszego dokarmiamy czasem mm ale to jak nie mam swojego sciagnietego bo polozna mowila zeby sciagac duzo dzialac laktatorem i dziecko najada sie niby tez jak piersi sa flaczkowate bo ja myslalam ze wtedy nic w nich prawie nie ma.
Nasz tez za czesto kupy nie robi raz dziennie czasem.co drugi dzien ale od poczatku tak mial nawet jak tylko cyca dostawal.
Kamila moze powiedz delikatnie ze dziekujesz za pomoc ale chcielibyscie juz byc sami albo niech Twoj powie ja zawsze mojemu nagadam to on mowi swoim bo mi racje przyzna:p
 
Po nutramigenie to luzniejsze kupa powinna być, a nie zatwardzenie. Nawet chyba na opakowaniu jest to napisane.
Dziś już 3 razy się poklocilysmy... jak dziecko nie chce jeść to dlatego, że jest "złamane " i powinna pojechać je ponaciagac... taka teoria z dziś...
Niech wierzy w co chce ale niech mi tego nie narzuca. ..

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzidzia masaż i masaż, pomaga.
Dziewczyny rehabilitantka mnie dzis troche wkurzyla i zmartwila. Twierdzi, że nasza mała już powinna na dłużej glowke trzymac. Skonczylismy 6 tygodni ona trzyma chwile i glowka opada, ale to wiecie nie jakoś super długo. Jak wczesniej podnosila bardzo to mowila, że za szybko jak to napiecie jej troche ustpilo to nagle, że mało. Chyba pojdziemy jeszcze z 2/3 razy i odpuscimy bo mamy wrazenie że kobieta nas naciaga. Jak u was z podnoszeniem glowki ?
Dzidzia i lekarka mowila nam, ze problemy z kupka mogą byc spowodowane slabymi miesniami brzucha
 
Do góry