reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Teraz coraz rzadziej i jakieś takie mniejsze sie wydają tak ze trzy razy dziennie. Jak ona sie męczyła wczoraj ze 4 godz nie mogłam wytrzymać tego płaczu. Nie wiem jak dam radę dzisiaj bo jestem całkiem sama a przynajmniej wczorsk był mój narzeczony w domu. Czy jest możliwość aby zapobiec kolce?
 
reklama
Kamila, co u was? Jak się maluchy czują?

U nas nadal brzydkie, zielone kupy, choć o dziwo mała jest w doskonałym nastroju :) Póki co odstawienie nabiału nie przyniosło żadnych rezultatów. Wkurzona od wczoraj nie podaję żelaza (wg morfologii poziom żelaza idealnie w środku widełek). Czy któraś z was podając maluchom żelazo ma problemy z kupami?

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
patka kolki biora się z niedojrzalosci ukladu trawiennego i nie ma na nie lekarstwa... żeby ulżyć dziecku mozesz robic masaże ogrzewać brzuszek. ja podaje pierś bardzo często przy kolce i bujam i kolysze... z tym że mój maly to nie wiem czy ma kolke czy to ta dyschezja bardziej bo jestem w stanie go uspokoić bez noszenia itp. przeważnie kolysanie przy piersi pomaga.


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
można podawać probiotyk ponoć żeby jelitka lepiej pracowały i wtedy łatwiej trawic malemu brzuszkowi...
bede szla z małym zeby go zwazyc to sama poprosze chyba p coś odpowiedniego.

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie na kolki pomoglo odstawienie nabialu i mleko nutramigen. Podaje raz lub dwa razy dziennie i faktycznie mojej pomaga choc niestetybproblem z kupkami pozostal
 
Oboje mają jeszcze katar i kaszel ale osluchowo już płuca ok także Tymek chyba dziś popołudniu wyjdzie do domu, a Zosia jutro jeśli wyniki krwi będą ok. Zapalenie płuc było spowodowane grzybem który dzieci potrafią ł"łapać" na neonatologi... trzymajcie kciuki abym ich w domu ogarnęła juz do końca i abyśmy juz nie wracali do szpitala... z ich niecałych trzech miesięcy życia, miesiąc spędziliśmy w szpitalach.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem uratowana, kupiłam na gamtree huśtawkę ktora daje odgłosy jak w brzuchu u mamy, mały jest zachwycony:)

Chyba powinnam dostać order za cierpliwość, gryzę sie w język co chwila przy teściowej chyba sobie go w koncu odgryzę;) Wiem ze ona sie stara i bardzo przezywa narodziny wnuka ale ja mam chyba kryzys hormonalny bo wszystko mnie denerwuje:wściekła/y:

U nas tez brzuch pobolewa i pruki go męczą wiec kropelki podaje, z tym ze ja je podaje przed każdym karmieniem a nie tylko jak boli no i chyba pomaga

Kamila super ze dzieci zdrowieje:) mam nadzieje ze juz nic sie nie przypląta:)
 
reklama
Do góry