reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Moja nie ma na szczęście problemów z kupą tylko nie śpi w dzień wcale, tyle co na spacerze dłużej, a tak 2x po 10 minut bo ja właśnie kupy budza...
My po szczepieniu wczoraj. Myślałam że mi serce pęknie. Pierwszy raz zobaczyłam wczoraj u niej łezki.
Pytałam lekarki wczoraj o podnoszenie główki i tak jak jej pokazałam to mówiła że faktycznie jak 3 miesieczne dziecko ale nic złego w tym nie widzi bo tyje w oczach (5kg) i większe zmartwienia jakby wcale nie podnosila bo jak szybko dziecko przybiera to podobno mu ciężko. I powiedziała że tak buzię składa że już niedługo będzie gadać więcej niż eee. Wiktorka faktycznie dziwna sprawa z tą rehabilitanta bo minął tydzień a już inna teoria?

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dokladnie i zmartwila mnie bo nasza normalnie podnosi, wiadomo noe trzyma jeszcze sztywno, ale litosci ma 6 tygodni. Dodatkowo główka bezwladnie jej nie opada tylko jak brakuje sił to sama opuszcza.
 
Moja też główke wysoko zadziera i potrafi troche ją utrzymać od paru dni mnie zaskakuje bo razem z główką i nóżki podnosi... Ale skoro jest duża to wydaje mi się, że i siły ma więcej i nic złego się nie dzieje :-) Jurczux i u nas głównie spanie na spacerach, pocieszam się tym, że wraz z tą aktywnością coraz więcej jest momentów, że mała potrafi 'zająć się sobą' i z zainteresowaniem się w coś wpatruje, najczęściej w psa czy kota bo ruchliwe a pies dodatkowo czarno biały to kontrastowy :D
 
Nasz odchyla glowke czasem jak sie go trzyma i chwilke utrzymuje bo ciekawy sie rozglada,najlepiej mu na "warsztacie" (przewijaku) jak to moj mowi tam wisi sowa od literek z imieniem i sobie gada do niej jak ma dobry humor i brzuchol pelen i sie smieje:)
Dzis koniec pologu,jestescie juz po wizytach u gin? ja w pt ide ciekawe czy ok juz wszystko w srodku bo czuje sie b.dobrze i za tydz ruszam powoli na silke ale po malutku narazie,chociaz wyrwe sie z domu sama:p
 
Ja mam wizyte w pon i jestem ciekawa jak to wygląda bo jak sie oglądałam to jest masakra... I ciągle mam śluz podbarwiony krwią a to już 7 tyg.
 
Patka to rzeczywiscie dlugo jak krew sie pojawia,ale u jednych krwawienie jest dluzej u innych krocej.
Tez jestwm ciekawa co gin powie bo sama sie dobrze wiadomo nie obejrze w srodku
A my czas na jedzonko mamy je i je konca nie widac:)
 
20161120_160908-1.jpg
Dziewczyny może pochwalimy sie swoimi maluchami?
Ja zacznę mój skarbek jutro skończy 7 tyg ❤❤❤
 

Załączniki

  • 20161120_160908-1.jpg
    20161120_160908-1.jpg
    665,1 KB · Wyświetleń: 379
reklama
Do góry