reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Moja kruszywa ciągle vs ie rusza ciężko zrobić zdjęcie
 

Załączniki

  • 20161124_104544.jpg
    20161124_104544.jpg
    257,9 KB · Wyświetleń: 88
Wszystkie są śliczne! <3
Czas tak szybko leci... Ostatnio byłam zobaczyć dwutygodniową córkę sąsiadki i uderzyło mnie to, że ona taka maleńka. Zapomniałam już prawie jak Julka taka była.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do historii neurologicznych to mała moja leżąc uparcie kładzie główkę na lewą stronę. Odwraca ją swobodnie, ale wygodniej jej z jednej strony i już. Układamy ją teraz z drugiej strony łóżeczka i wszelkie zabawy też kierujemy na drugą stronę, żeby trochę wymusić zmianę pozycji.
Lekarka na szczepieniu wysyła nas do neurologa, a moja pediatra, której ufam mówi, że to normalne, nazywa to asymetrią fizjologiczną i twierdzi, że około trzeciego miesiąca przejdzie.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiola o widzisz nasza na prawą strone i niby stwierdzili wzmożone napięcie. Sama juz nie wiem kurde i powiem wam, że mam od wczoraj takiego stresa... a z drugiej strony realnie rzecz biorąc mam wrażenie że ya kobieta zobaczyla, że wydamy kazde pieniadze na zdrowie dziecka i stąd te sprzeczne diagnozy... idę w środę do.lekarza i zapytam czy faktycznie jest problem z tą główką
 
A ja Wam zapomniałam chyba wspomnieć że moja mała ma dużą przepukline na brzuchu i pediatra powiedziała że bedzie musiała mieć operacje jak podrośnie.
 
reklama
Do góry