reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Super Wiktorka że się obudziła może rzeczywiście była zmeczona po tych ciągłych kolkach. Moja w dzień spokojna teraz ale za to wieczorem spać nie może nie wiem czemu nic ją nie boli a marudzi strasznie...
 
reklama
Patka moja przespala calutka noc i rano usypiala wszedzie! okropny widok takie dziecko slaniajace się. Teraz znow zasnela, ale byla aktywna z 1.5h rozgladala sie i usmiechala
 
Chardonnay jak po szczepieniach?

Wiki super ze mała w koncu bez kolki mogła sie wyspać:) moj tez dzisiaj grzeczny, dale mu leki na pierdy przed każdym karmieniem i moj grzeczny synuś wrucił :)

Dzisiaj tesciowa przylatuje i sie zastanawiam czy bede miała pomoc w domu czy gościa...

U nas wieje i pada a my po córę do szkoły musimy isc:(
 
Ja sie z moim kloce o kp on twierdzi, że to to jest przyczyną kolek wkurza mnie bo ja z,tego calkowicie nie zrezygnuje. Fakt moge dawać te dwie butle, ale nie przejde calkowicie na mm. Boje sie tylko o laktacje. Bellina jednak sie z Tobą przeprosze ;) co zmieniać w jedzeniu by kolki minely a ja mogła calkiem wrócić do kp?
 
Ja zr swoim tez sie kłóce o kp bo on chce żebym przeszła na mm bo twierdzi że dziecko na moim mleku głoduje...
 
Ostatnia edycja:
Ja juz kp i nutramigen dalismy wczoraj dwa razy i kolek noe bylo, ale problemy z kupka są nadal. Powinno minąć kolo 3-miesiaca wiec czekam. odstawilam nabial i krostki jej znikają. Rano tylko obudzila sie z katarem
 
Patka, a jak mała przybiera na wadze? Bo to powinien być twój argument! Poza tym proponuję zaprezentować mężowi porównanie składów mleka mamy i mm, tego nic nie przebije :) Mój mąż jest strasznie dumny, że mi się udaje karmić i broni tego strasznie, z takim wsparciem jest łatwiej, kiedy przychodzi kryzys.

Dziewczyny, pytanie o szczepienie przeciwko pneumokokom (dla tych, które decydują szczepić): robicie jakiś odstęp między obowiązkowymi szczepieniami a pneumo? U nas będą dwa tygodnie odstępu, nie wiem czy to wystarczająco, a szczepię 6w1 i pneumo w różnych przychodniach.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Patka, a jak mała przybiera na wadze? Bo to powinien być twój argument! Poza tym proponuję zaprezentować mężowi porównanie składów mleka mamy i mm, tego nic nie przebije :) Mój mąż jest strasznie dumny, że mi się udaje karmić i broni tego strasznie, z takim wsparciem jest łatwiej, kiedy przychodzi kryzys.

Dziewczyny, pytanie o szczepienie przeciwko pneumokokom (dla tych, które decydują szczepić): robicie jakiś odstęp między obowiązkowymi szczepieniami a pneumo? U nas będą dwa tygodnie odstępu, nie wiem czy to wystarczająco, a szczepię 6w1 i pneumo w różnych przychodniach.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
WIOLA moja pediatra zaproponowała mi 5w1 i rotawirusy teraz a w 7 miesiącu pneumokoki bo ja się też zastanawiałam nad 6w1 ale powiedziała ze jest dwa razy droższa a tylko jednym ukłociem się różni a lepiej te pieniążki przeznaczyć na coś innego
 
Do góry