reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja nalewam tak 30 ml do butelki ale nie wiem ile wypija bo podaję aż będzie efekt, zwykle wystarcza jej parę - paręnaście łyczków, więc te 30 to nawet za dużo dla niej :)
My już po szczepieniu - chwila płaczu i po sprawie, mała spacyfikowana śpi, nie było tak źle jak myślałam, teraz tylko oby nie było efektów ubocznych :)
 
Dziewczyny które wykupują pneumokoki, a wiecie po ile u Was pierwsza dawka kosztuje?? W przychodni jacyś rodzice zrezygnowali i mają do odsprzedania za 259 zł, ale pielęgniarka która nas szczepiła mówi, że to dużo no i nie wiem teraz czy latać po aptekach i szukać taniej czy odkupić...
 
reklama
Do góry