reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Wiadomo, że każdy maluszek jest inny. Rozumiem, że nie chcesz znów tego przeżywać. Ja musiałam w szpitalu dawać też butle bo mała była naświetlana i chcieli żeby jak najdłużej spała I tak już zostało.
Doskonale Cię rozumiem, bo jak moja mała śpi chociaż pół godziny to też sprawdzam;)
 
reklama
No zobaczymy bardziej mnie ten smoczek przytloczyl :(
Prawda jest taka, że dostaje dzis mm i nie to samo dziecko. Widać, że nic ją nie boli ( wcześniej co chwile miala problem z brzuszkiem i kupka) śpi, gada, usmiecha się. Smiejemy sie, że jak tak dalej pojdzie to ffaktycznie zapragniemy jeszcze dzieci kiedys :p
 
Mysle ze jak mały skończy 3-4 tygodnie tez spróbuje zbutlą, ciekawa jestem ile żuczek wypija bo cos mi sie wydaje ze mnie oszukuje:)
 
Moj od poltora tyg pije i z butli i z cyca dzis dwa razy odciagnelam i mu dalam butle a potem na chwile cyca na zmulenie zeby zasnal.
Nie slucham jak ktos mowi ze cyca nie bedzie juz chcial bo dzieci sa rozne.
 
reklama
Do góry