reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Swistak podaj espunisan na pewno nie zaszkodzi, a moze pomóc. Moja w lozeczku do 5 z jedną pobudka. Tatus mnie w nocy odciazyl i chociaż do 2 bez pobudki pospalam sobie, a on ją tulil gdy plakala.
 
Wiktoria no to super ze tyle pospala tylko pozazdroscic.
Moj co rowno 2,5-3h sie budzi w nocy takze do rana z 3 karmienia obowiazkowo ale dzis nawet pospalam.
Spie z nim sama w sypialni bo jak spi z Nami mąz to zakloca mi tu wszystko i rozbudza malego a tak cisza spokojnie sama ogarniam:)
 
U mnie ciężko bo tworzyli kupę na rano :) równo co trzy godziny jedzenie a do tego dźwięki wydawali z siebie jakby rodzili. No i przerwę w spania zaliczyli od 3 do 5 :/ a o 8 zrobili kupę i teraz śpią :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Podobno rumianek bardzo czesto uczula. Moja miała zaropiale najpierw jedno oko parę dni a później drugie ponad tydzien ale na szczęście już przeszło. Może przemywaj tylko solą i w końcu przejdzie, może potrzeba troche cierpliwości ;-)
 
Do góry