reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Gratulacje jeszcze tym dziewczyną którym nie gratulowałam bo mało co zaglądam i się już polubiłam. Wiktoria szwy ściąga się tak mi przynajmniej mowili jak wychodziłam ze od 7 do 10 doby od porodu
 
reklama
Ja dziś jeszcze nie spałam :/ po żelazie nie mogą się załatwić.. jedno na rękach drugie w leżaczku nogą bujam i głaszcze jedną ręką... kobietom w ciąży z bliźniaczej powinna wyrastac dodatkowa para rąk, która odpadalaby po roku....

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz chwile moje się uspokily ale za 40min jedzenie wiec nawet się nie kładę. .. mąż o 5 wstaje do pracy i ja pierwszy dzień sama z trójka dzieci zostane ... ehhh
Wiktorka musimy dać radę bo co innego nam zostaje :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiki , Kami to trzymam mocno kciuki oby ten dzien byl spokojniejszy niz noc

ja z położna jestem umówiona do 7 dnia po porodzie wiec zakladam ze wlasnie w 7 dobie będę miała ściągane szwy. Jeśli chodzi o tamtum rose to bardzo pomaga juz trzeci dzien po porodzie szwagierka odczuwala ukojenie i czuja ze wszystko tam się zaczyna goić i oczywiście nieoceniona jest ta butelka z dziubkiem w której rozpuszcza proszek i może się umyć bez kucania bo jeszcze ja ciagnie
 
To extra Wiktorka. A ja leze z dziewczyna od Was z zajec.
Samej jeszcze moze mi sie uda odebrac dyplom z SR :-) bo to ostatnie zajecia.
Przytulaj mala Wiktorka, cycuj i opowiadaj jej bajki :-) powodzenia.
 
reklama
Kurdę dziewczyny, ja mam szwy rozpuszczalne w środku, z tym, że jeszcze się nie rozpuściły, a to już cztery tygodnie prawie... Nie wiem czy to normalne, czy się już martwić.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry