reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dziewczyny powodzenia na cesarkach.DZIŚ szymus dał pospać ale tylko dlatego ze dostał mleko od pielęgniarek u mnie choć po dwóch dniach siedzenia przy moich laktacji nie ruszyła prawie nic wyszło parę kropelek mały cały czas głodny i siedział przy piersiach i nic nie ruszyło .Zdiecie dodam jak wrócimy do domku mam nadzieje tylko ze jutro nam się uda juz wyjsc
 
reklama
ZYCIOWA, SLIWKA85 powodzenia przy cesarkach dzisiejszych.
Za mna tak jak przypuszczalam kiepska noc, a reraz mam jeszcze takiego stracha cala sie trzese.
Milego dnia dziewczyny.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, które rodzą dziś przez cc - powodzenia!!!
Świstak, pracujesz jakoś nad tą laktacją? Odciągasz mleko? U mnie też nic nie było na początku i mała spadła mocno na wadze, a teraz jest tylko na cycu i rośnie jak na drożdżach :) Jeśli chcesz karmić piersią docelowo to warto powalczyć.

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila ZUS : jeśli w firmie pracuje więcej niż 20os to dostajesz normalnie jak wypłatę a później firma to sobie potraca ze składek do ZUS. Jeśli mniej to dostajesz bezpośrednio z ZUS i nie wiem kiedy

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktorka, ja odciągałam laktatorem po każdym karmieniu (nie rzadziej niż co 3 godziny) metodą 7-5-3 (najpierw po 7 minut z każdej piersi, potem co 5 i 3). Po tygodniu rozhulało się na maksa :) Do tego herbatki na pobudzenie laktacji.

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry