reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja też mam katarek. Zawsze jak z córą używałam zwykłego aspiratora, to automatycznie byłam chora - gardło. A póki nie było typowego kataru, nie było potrzeby odciągania, bo zwykła higiena noska wystarczyła.
 
reklama
Właśnie wróciłam z wizyty u lekarza oj wybadał mnie wybadał teraz nawet nie mogę leżeć z bólu wszystko mnie tam boli rozwarcie mam już na dwa jego paluchy a on ma konkretną rękę jutro na ktg mam jechac i zobaczymy co będzie
 
Hej ja też po badaniu :-) na ktg skurcze przepowiadające plus dwa takie solidne. Ale miałam krótko ktg bo to poza moim terminem (15 minut)
Rozwarcie takie jak było więc śmiało możemy tegesz szmeges :-) :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie wiem powiedzcie czy skurcze to takie coś ze boli brzuch krzyże psiocha nie da się usiedzieć pytam bo nie wiem przy pierwszej ciąży nie miałam boli a teraz nie wiem czy się już zaczyna czy nie
 
Ja bym powiedziała ze skurcze porodowe to ból który towarzyszy twardemu jak skala brzuchowi, do tego stopnia ze aż inne mięśnie sie napinają w ciele. Jak są przepowiadające albo jak szyjka sie rozwiera to boli jak na okres. Chyba każdy to inaczej odczuwa, mnie bynajmniej łamało wpół [emoji6] i jak zaczęło bolec to wiedziałam ze to napewno to - ból był nie do wytrzymania.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Larka o dzięki, fajnie to opisalas :)
Czesto wlasnie mam twardy brzuch i właśnie zastanawialam sie czy to to. Natomiast bole jak na okres mam bardzo czesto, a rozwarcia brak być może się wszystko przygotowuje?
Wiecie zobaczylam sie dzis w bieliznie w lustrze i wcale sie nie dziwie temu mojemu chlopu, wyglądam jak wieloryb
 
reklama
Cześć dziewczyny .
Mój termin z OM mam na 13 ale ze względu na ułożenie pośladkowe synka mam się zgłosić 6.w czwartek na cc. Boje się bo to pierwszy poród ale już nie mogę się doczekać, mały ma około 3400 wiec w sam raz :)
 
Do góry