reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Witam. Mnie wypuścili ze szpitala. Powiedzieli że to potrwa jeszcze parę dni i nie ma sensu leżeć w szpitalu.
Skurcze mam nadal. Nieregularnie Ale czasami dosyć silne. Główką nisko, wyczuwalna Ale nie napiera na wyjście bo da się jeszcze ja odepchnąć. Z szyjki został kawałeczek tylko. (Słowa lekarza)
Od wczoraj mam dziwne wrażenie że sącza się wody. Wkładka mokra. Wczoraj nawet czułam jak pocieklo trochę, bielizna do zmiany. Ale przez ten szpital i te skurcze które się pojawiały i znikły a ja już myślałam że to zaraz, to teraz nie wiem nic. Nie chce się doszukiwać A z drugiej strony boję się że to jednak wody. A może jednak przy skurczu mój pęcherz robi psikusa.
Poprzednim razem odeszło mi dużo wód i nie było wątpliwości.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Loco kurczę z tymi wodami to też tak miałam w ubiegły piątek. Cały dzień miałam tak mokre wkładki, że byłam mega pewna, że to wody. Jeszcze ten pasek do ph mi się tak zabarwił...Ale niby to wody nie były...i bądź tu mądry i pisz wiersze....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A skąd miałaś te paski? Ja chciałam iść do apteki Ale.nie.wiem czy nie będą patrzeć na mnie jak na wariatkę :/ na kiedy masz termin?
Jeszcze te skurcze :/ zaczyna boleć :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie mamusie:) ja wlasnie zbieram sie na ostatnie usg zobaczyć jaki duży jest moj synuś:) nie wiem po co mnie stresuja i tak juz zdecydowałam ze spróbuje urodzis SN :) ale przynajmniej podglądne małego łobuza:)

Betka trzymam kciuki niech sie Bartus zbiera do wyjścia:)
 
Agica czekam na relacje po usg:)

Mi wieczorem maly tak skakal i uciskal na dole boleśnie ze mowie boze skurcze! Juz ze na plecy mi promieniuje,nie wiem co to bylo ale kilka min trwalo maly sie uspokoil i cisza:)
 
reklama
Do góry