reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Beatka na 7 października ale chciałabym wcześniej i tak z zaskoczenia jak córę wtedy dokładnie dwa tygodnie przed terminem odeszły mi wody i teraz czekam z nadzieją ze jutro albo odejdą wody albo jakie skurcze mnie chwycą .Na 18 jutro mam jechać do szpitala na ktg jestem ciekawa co pokaże wszyscy chodzą juz na szpilkach koło mnie a nie daj Boże jak dzwonie do nich bo mam jakąś sprawę to pytają się czy juz jestem na porodowce czy dzwonie po to żeby mnie zawieść masakra a jak wczoraz poszłam na zakupy to sasiad o idzie słonica myślałam że go tam pacne w ten jego głupi łeb
A sasiad jaki dupek:p
Ja jak dzwonie do pracy o cos zapytac ostatnio to tez slysze z porodowki dzwonisz???
 
reklama
Ja tak mam codziennie pod szkoła córy, wszystkie dzieci zaczynaja i kończą o tej samej godzinie wiec dwa razy dziennie mam ta sama konwersacje z innymi mamami: tak mam juz dosyc, tak jestem na ostatnich nogach, wiem ze mam wielki brzuch, tak jestem juz gotowa... Chyba sobie napisze te odpowiedzi na plecach :) albo lepiej na moim wielkim brzuchu:)
 
Pokój gotowy
 

Załączniki

  • 20160922_211758.jpg
    20160922_211758.jpg
    195,4 KB · Wyświetleń: 113
  • 20160922_211742.jpg
    20160922_211742.jpg
    203,9 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Do góry