reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Hmm kurczę no weź jeszcze ten prysznic a jak nie to jedź koniecznie sprawdzić co się dzieje.

Ja za to denerwuje się od wczoraj, że mi się wody sączą przez te głupie globulki. Ciągle mam mokrą wkładkę :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
tekila a nie masz pasków?
nie wiem dziewczyny. wzięłam ten prysznic i dalej boli... wiem ze skurcze potrafią boleć milion razy bardziej po oxy... ale jeśli to nie skurcze właściwe to czemu mnie boli nawet po zmianie pozycji czy po nospie czy prysznicu. ..
a miałam ktg dzisiaj kolo 15 i ani kawaleczka skurczu nie było. .. :(

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Życiowa jak masz wskazania do cesarki to ja bym pojechała sprawdzić, bo po co ma się akcja rozkręcić, a tak jak jeszcze masz czas do terminu to może lepiej nawet jakby ci nospe w kroplówce dali? nie wiem, ale może lepiej niech lekarz oceni czy to już czy nie i czy ewentualnie byłoby dobrze dla dziecka czy lepiej czekać. A mi skurcze nawet przy porodzie takie słabe sie pisały... :/
 
tekila a nie masz pasków?
nie wiem dziewczyny. wzięłam ten prysznic i dalej boli... wiem ze skurcze potrafią boleć milion razy bardziej po oxy... ale jeśli to nie skurcze właściwe to czemu mnie boli nawet po zmianie pozycji czy po nospie czy prysznicu. ..
a miałam ktg dzisiaj kolo 15 i ani kawaleczka skurczu nie było. .. :(


Życiową ja na twoim miejscu to godzinę temu byłabym w szpitalu

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Życiowa i jak nie mija Ci?
dopiero weszłam i nadrobiłam kilka stron a tu się widzę dzieje...
a te paski o których mówicie to jakoś się nazywają? w aptece można kupić normalnie?
 
Do góry