reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

najlepsze mycie podlog, okien i wieszanie firanek.

my w święta nigdzie się nie ruszamy wymarzyłam sobie chrzest pierwszy dzień świat jak to było u mojego chrześniaka , moja siostra tez ma wtedy rocznice slubu wiec wszystkie rocznice bysmy w ciagu jednego dnia w przyszłości mieli. Może i my na ten slub się w tych dniach zdecydujemy
Patrish ja tak samo jak ty jeśli wszystko będzie dobrze robimy chrzciny w pierwszy dzień swiat
 
reklama
Wiecie może o co chodzi z tym że do porodu trzeba mieć aktualne ubezpieczenie zdrowotne ? Od kogo to załatwić ? z zus czy od pracodawcy ?
 
1474285194150.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1474285194150.jpg
    1474285194150.jpg
    83,5 KB · Wyświetleń: 276
ja tak lezalam tyłem do tego ze nawet nie widzialam tego wydruku:D

Wiktoria u mnie to samo brak chęci, ale za tydz wizyta i jak ma mi znów gadać moja gin to wolę się zmusić:D
 
reklama
Wiecie może o co chodzi z tym że do porodu trzeba mieć aktualne ubezpieczenie zdrowotne ? Od kogo to załatwić ? z zus czy od pracodawcy ?


kiedyś były takie książeczki, pracodawca je podbiłam co rok, myślę ze teraz wystarczy odcinek zua albo po prostu pani na podstawie twojego pelelu w szpitalu powinna w tym EWUś sprawdzić aktualny stan
 
Do góry