reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Meg pewnie. Czytac nie zaszkodzi :-) a moze akurat twoje dziecko bedzie ksiazkowe

Marzycielka ale pieknie

Marlenka trzymam kciuKi

Poziomki mniam az sie glodna zrobilam
 
reklama
Esthle kazdy musi mieć czas dla siebie.

Bbubbka dobry moment na poronienie czegoś co Cie odpręża

Paulina spij, udawaj ze czytasz gazetę czy cos

Marzycielka dziękuje,
to nowa zajawka, cudo na zabkowanie:)

Beti pięknie :)

Czas na śniadanie bo głodna zaczęłam sie robić.

Zazdrosne Wam tych dzisiejszych wizyt... Do poniedziałku tak daleko.

M pojechał na 2 dni do Pl, odzwyczaiłem sie od pustego łóżka :(
 
Kaszel mnie wykończy, smierdze czosnkiem ale za to podgladnelam dzidzie ;-) ma już całe 0.88 cm , na szczęście nic się nie dzieje bo już chyba od tego kaszlu brzuch mnie boli. Dostała m zwolnienie na 3" tyg. Nie bardzo chciałam, ale gin kazał dmchac na zimne, więc będę odpoczywać.... Przy 1.5 rocznym bablu na pewno poleze, ni ale od czego są babcie.
Sojna, to teraz dźwigania nie będzie, tylko odpoczynek ;-)

Ale cuda tworzycie ! Ja wv1. ciąży pichcilam i wymyslalam obiadki z nudów.
 
Szlak mnie trafi od tego leżenia :p. Co ja mam powiedzieć tesciowej, że czemu jestem na L4? :p bi zaraz się będzie wypytywac... chciałam jej prawdę powiedzieć... ale czuje ze przykrości usłyszę jak męża nie ma...
 
Joani, gratulacje, super wieści :)

Nie mogę się doczekać jutra. Tak chciałabym usłyszeć i zobaczyć, że wszystko dobrze...
 
reklama
ja puki co post ze strachu,ale na wizycie gin pozwolił "łagodnie" hehe wiec pewnie już niedługo się zdecydujemy :)

karmiłam też tylko 5 tyg była to straszna męka dla mnie, syt też nie był zachwycony. Teraz będę karmiła, ale ile to już zależy jak nam to pójdzie. Nie czuję wielkiego parcia bo nie karmiłam a synek to okaz zdrowia.

poziomki dziękuje za info :)

marzycielka chętnie bym ułożyła puzzle, ale z moim maluchem to chyba nie realne

poziomki który tydzień u ciebie?

Marlenka a masz inny wynik bety żeby to do czegoś porównać?

poziomki masz wiele talentów :)

joani fajnie że maluszka widziałaś ;) ładny suwaczek, w pierwszej taki miałaś pamiętam ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry