reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Mój mąż już na toaletę nie reaguje :-) Ogólnie ja śpię i tak w innym pokoju teraz ale akurat deska jest przy sypialni to nie będę mu tan trzaskać :-)
Ja też miałam zagwozdkę z komodą, bo jedna mam w sypialni gdzie mam dla dziecka dwie szuflady a druga w jego przyszłym pokoju gdzie jest całą taka komoda z Ikei na Jego ubranka :-) no i nie widziałam jak też rzeczy podzielić żeby nie latać za dużo :-\ póki co tę takie na początek 56 dałam do sypialni a 62 plus takie ciepłe rzeczy raczej na spacery zostały w tamtym pokoju. Nie wiem czy to będzie ok bo nawet mam problem gdzie będziemy Młodego kąpać :-\ w sypialni to nie na jak, w dużym pokoju byłoby wygodnie ale tam ciężko nagrzać, w jego pokoju znowu też tak nie wiem gdzie wannę postawić :-\
A wiem, że te czynności po kąpieli powinny być sprawne :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Wtrące tylko, że wczoraj położyli mnie na tą patologię. 2 razy Ktg wyszło dobre. Mam zostać tu parę dni i jak wszystko będzie ok to wracam do domu jeszcze w dwupaku a jak nie to czekamy jeszcze trochę i będą mi wywoływać poród.
 
Dzidzia wiem wiem, tylko co to dla was oznacza? Oby wszystko sie wyjasnilo i z,dzieckiem bylo ok.
Ja tez budzę sie co chwile w nocy, moj jednak nie reaguje.
 
Tekila strasznie współczuję, ja co prawda budzę sie co godzinę, ale jednak cos tam spie.
Dzis mam jakis kryzys, raz że nic mi sie nie chce, a mam całą masę rzeczy do załatwienia, dwa brzuch mnie boli, a trzy znow mam problemy zoladkowe. Wiecie co? Ciąża to jednak nie taki cudowny stan jak myslalam
 
Wiktorka ja też właśnie mówie to wszystkim koleżankom! Myślałam, że tylko rośnie brzuch i jest pięknie, a tu ciężko, wszystko boli, czuję się jak stara babka, bo każde wyjście do miasta to dla mnie mega wyzwanie.
Ja dziś też muszę już pozamykać sprawy, pójść do przychodni i urzędu miasta i będę miała to już załatwione. Trochę się przestraszyłam, bo nie wiem czy miałam w nocy jakieś skurcze, czy tak na dole mała naciskała, że tak strasznie mnie bolało... Zobaczymy jak będzie dzisiaj, bo jak będzie się powtarzać to pojedziemy na ktg.
Wiola mnie zmotywowała do działania i spakowałam wczoraj torbę :)
 
reklama
Mi sie poprawilo od kilki dni.ze spaniem jak zaczynam robic sie spiaca czyli tak po 22 ide grzecznie do sypialni i troche sie krece ale zasypiam w nocy wstaje z 4-5 razy ale zasypiam dalej spokojnie.

Dzidzia powodzenia! Zeby poszlo po Twojej mysli i z dzieciatkiem bylo ok:) trzymam kciuki.

Ja dzis znow ide na aktywna mame poskakac na pilce i sie porozciagac moze przyspiesze akcje,bo wszystkie ktore chodzily a byly kilka tyg przede mna o pare dni szybciej urodzily hehe a poki mam sile to chodze chociaz juz teraz jestem z najdluzsza ciaza tam i wszystko robie powoli.
 
Do góry