reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Przeciez plan porodu to zbiór pytan na ktore odpowiadasz tak lub nie? Sama z siebie tego nie piszesz.
Betka a brzuch ci twardnieje? Mi bardzo czesto
noo też mi twardnieje bardzo często...
jakoś się zdołowałam, bo jak ta szyjka moja się nie ruszy to może nie być przyjemnie, a nie chciałabym jechać dopiero 8.10 na patologię tak jak mi dziś gin napisała..
Ja w szkole rodzenia plan porodu wypisywałam i wrzuciłam go w teczkę którą biorę do szpitala, tak albo nie trzeba było zaznaczyć i pytania takie jak Patka wymieniła.
 
reklama
Właśnie wróciłam od lekarza. Ta torbiel to nic niepokojącego ale nawet na usg wychodziło,że dziecko ma tachykardie:( czekam na męża i na 17 mamy być w szpitalu na patologii ciąży.
 
Dzidzia a nie mogą ci podawać leków? żeby małemu unormowac puls?

trzymam kciuki żeby wszystko było ok :* daj znać jak będziesz znała zalecenia. ..

kurde u mnie na ktg ostatnim puls skakał małemu od 120 do 168 i mam adnitacje ze zapis w normie. .. hmmm


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Jestem w 8 tyg ciazy lecz 3 dni temu dostalam plamienia i pojechalam do szpitala gdzie powiedziano mi ze wszystko w porzadku . Wczoraj bylam u ginekologa i stwierdzil ze jest drugi pecherzyk lecz bez cialka zoltego tak jakby sie nie rozwijal ale tam ten drugi plod ma juz 8 tyg i prawidlowo sie rozwija . Czy pecherzyk bez cialka zoltego moze zaszkodzic tam temu zarodkowi ? Lekarz kazal przyjsc mi za tydzien zeby zobaczyc co z tym pustym pecherzykiem . moze ktos cos slyszal o takim przypadku ? Z gory dziekuje za pomoc. Wiem ze to nie odpowiednia grupa ale prosze o porade . Biore tabletki duphaston i luteine bo przepisal mi lekarz wiec co bedzie z tym 2 pustym pecherzykiem skoro 2 ma zarodek i serduszko i wszystkk jest prawidlowe i to 8 tydzien ?
 
Ciekawa mi się wchlonal drugi pecherzyk po prostu. .. tez był pusty... tez lekko plamilam kolo 7tyg. myśl pozytywnie i spokojnie poczekaj do wizyty :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ciekawa mi się wchlonal drugi pecherzyk po prostu. .. tez był pusty... tez lekko plamilam kolo 7tyg. myśl pozytywnie i spokojnie poczekaj do wizyty :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje za odpowiedz A kiedy sie pojawil ci ten 2 pusty pecherzyk bo ja dopiero wczoraj go zobaczylam ale jest pusty a drugi ma jiz 8 tygodni i ma sie dobrze :) i czy ten pusty ma jakis wplyw na ten dobry zarodek ? I w jakim czasie ci sie wchlonal ?;)
 
Do góry