reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Wiola trzymam kciuki. już niedługo maleństwo będzie z Tobą:)


Ja jestem tak okropnie zmęczona nocną wizyta na izbie przyjęć:hmm: przestaje wyrabiać psychicznie te akcje. I jeszcze dziś nadprogramowa wizyta u prowadzącego.
 
Dziecko bardzo intensywnie się ruszalo już drugi dzień więc pojechałam prywatnie na ktg a tam lekarz stwierdził tachykardie u dziecka (puls podczas ruchów dochodził do 200). Zrobił usg żeby sprawdzić przepływy i przepływy ok, ale wykrył jakaś torbiel na pępowinie i kazał jechać do szpitala. Tam położna na mnie prawie nakrzyczała, że to ktg jest dobre i z po co przyjeżdżam po czym jednak zrobili mi to ktg I już wyszło dobrze (bo w międzyczasie dziecko się uspokoiło). A lekarz stwierdził, że tą torbiel to muszą obejrzeć specjaliście od usg bo on nie wie co to a nawet usg sam mi nie zrobił. Dał mi skierowanie na dziś, Ale ja na dziś umówiłam się z moim lekarzem prowadzących, żeby zobaczył.
 
WIOLA powodzenia ale troszkę mnie strach ogarni bo ja też na 7 mam termin i u mnie wcześniej czop odszedł brzuch opadł .Jak Ci wody opadły to troszke potrwa powodzenia jeszcze raz i szybkiego bezbolesne porodu życzę .
 
nie chce być złym prorokiem ale Dzidzia możesz być następna zatem trzymaj się cieplutko. Ja się zastanawiam jak z tymi wodami, kurcze jak mi odejdą w czasie snu to cały materac zaleje i co wtedy :baffled:

dziadzia z z ta torbielą ja proponuje jakiegoś ginekologa onkologa, ja na samym początku miałam jedna wizytę bo miałam podobno jakieś zmianę lekarz zrobił mi usg Dopplera wyszło wszystko ok i przez kolejne 7 mc nie miałam żadnych "akcji"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry