reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Laski godzinę potrzebowałam żeby Was nadgonić ;)

Wszystkie nowe mamy witam :)

@sojnabig trzymaj się dziewczyno, będzie dobrze! Jesteś pod opieką, nie ma powodu do nerwów. Odpoczywaj :)

@poziomki ale masz fajną gromadkę :) witaj :)

@neilaaa ja z Katowic więc mogę Ci polecić - serdecznie i z całego serca - szpital Bonifratrów. Rodziłam tam syna niemal 3 lata temu i opieka była rewelacyjna. Genialne położne, miłe pielęgniarki, fajni lekarze. Nawet jedzenie było pyszne ;) Jakbyś coś chciała więcej wiedzieć pisz na priv

Nie przejmujcie się tak tymi ciążowymi zakazami, większość to jakieś przesądy. Włosy farbować można, depilować też, żaden peeling też nie zaszkodzi. Sery pleśniowe też można byle z pasteryzowanego mleka, a takich jest 99% na rynku. Nie dajmy się zwariować :)
 
reklama
Tak spedzam wolny czas
 

Załączniki

  • 1455706101321.jpg
    1455706101321.jpg
    86,9 KB · Wyświetleń: 59
Ja myślę o szpitalu nr. 1 w Sosnowcu ewentualnie w Będzinie... Ale nie wiem czy Mój mąż się zgodzi... On wolałby w Krakowie... a Ja wgl nie znam rejonów... :( bo przeprowadziłam się ledwo co :/
 
@neilaaa mają też tam fajną szkołę rodzenia, poprzednio chodziłam i bardzo sobie chwalę. Ale to jeszcze kawał czasu, przyjmowali z tego co pamiętam po skończonym 32 tygodniu :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Tydz temu byłam u lekarza był to 6tydz niestety ale lekarz nie zauważył tętno dzidziusia do tego te plamienia a później krwawienie. Jutro mam wizytę i aż się boję co mi powie jutro. Wczoraj zrobiłam hcg wynik to 51893,3 jutro znów powtórzę jak myślicie ten wynik wskazuje że ciąża się rozwija? Na początku lekarz podejrzewał że ciąża obumarla ale dał szanse i kazał czekać.
 
Do góry