reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Czesc dziewczyny, rzeczywiscie ciezko Was nadrobić, a spamietac jeszcze gorzej :)

Sojnabig, dobrze ze wzieli Cie na obserwacje, wazne, ze jestes pod dobra opieka a plamienia ustały, potem bedzie z górki :)

Co do nadzerki to tez mam, ale na szczescie plamien nie było. Za to od dzisiejszej nocy w brzuchu mnie tak dziwnie kłuje co jakiś czas ;(

Aha, no i się przyłączam do grona poszczących - ale u mnie zabroniła ginka.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach :D
 
Czesc dziewczyny, rzeczywiscie ciezko Was nadrobić, a spamietac jeszcze gorzej :)

Sojnabig, dobrze ze wzieli Cie na obserwacje, wazne, ze jestes pod dobra opieka a plamienia ustały, potem bedzie z górki :)

Co do nadzerki to tez mam, ale na szczescie plamien nie było. Za to od dzisiejszej nocy w brzuchu mnie tak dziwnie kłuje co jakiś czas ;(

Aha, no i się przyłączam do grona poszczących - ale u mnie zabroniła ginka.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach :D
Mnie tez cały czas kluje... Ale gin zrobiła mi takie konkretne usg, 15 minut mi tam mieszala bo nie mogła znaleźć lewego jajnika.. Nie dość że tylozgiecie to do tego macica tak powiększona że nic nie szło zobaczyć w przydatkach...
Czuje ze tez wprowadzony będzie post :(
 
Poziomki jestem oczarowana Twoja bizuteria. Piekna. Ciacha cudowne mniam. Kocyki piekne. Masz wieke talentow.

Magda Rafal Kocylowski Druzbickiego. Odliczamy razem do wizyty :-)

Sporo nas dzisiaj na wizytach :-).

Sojna oni moga Cie trzymac dwa dni, zeby dprawdzic czy beta przyrasta. A ja tez mam nadzerke.
 
reklama
Do góry