reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Nevka to dziwne ma podejscie Twoj lekarz. Ja w poprzedniej ciazy w dniu pozytywnego testu przy wyniku tsh-1.5 dostalam nakaz natychmiastowego zwiekszenia dawki leku na ciaze. Wynik byl idealny a mimo to endo juz dla dzidzi kazala zwiekszyc hormony. Prosze Cie zebys tego tylko nie zaniedbala. ;)
 
reklama
Sojnabig- odpoczywaj i sie relaksuj, masz dobra opieke na pewno;-)
ja dzis na 17.30 i tak jak ty wczoraj ja dzis mam stres, wczoraj bolał mnie brzuch jak na okres wiec juz mam mysli rozne
pytanie za 100 pkt - czy wy sie aktualnie kochacie z mezem czy post? ja przyznam post ze strachu;-)

Magda ja też póki co poszczę ale myślę że to się niedługo zmieni bo wczoraj dostałam pozwolenie od mojej gin :)

meg88, wielu lekarzy uważa, że na wczesnym etapie ciąży witaminy szkodzą maleństwu zamiast pomóc dlatego lepiej niby brać sam kwas :unsure:

Ann mnie w nocy kłuł jajnik i strasznie się wystraszyłam na szczęście szybko przeszło :tak:


Nevka, dlaczego dopiero jutro o 11 masz wyniki ??

Wiecie ja nie wiem skąd te parcie na karmienie piersią , przecież nieszczęśliwa mama to nieszczęśliwe dziecko a czasami warto odpuścić niż robić coś na siłę - sama karmiłam tylko pół roku, Martynka miała AZS i musiałam przejść na Nutramigen - reakcja lekarzy najbardziej mnie bawiła jak twierdzili, że na AZS najlepsze mleko matki a, że ja popadłam w strajną anemię bo wszystko weliminowałam z jedzenia

Madziula ja też się zastanawiam skąd to parcie ale uważam podobnie jak Ty że to każda matka powinna zadecydować co dla jej dziecka będzie dobre, bo jak mają się oboje męczyć to jest to bez sensu.

Mnie każdy powtarzał że przez brak piersi dziecko będzie non stop chore a tak naprawdę pierwsza infekcja - lekki katar była jak Maks miał skończone 2,5 roku, a pierwsze choroby jak poszedł do przedszkola rok temu.

Nevka ja mieszkam w DG więc póki co jesteś niedaleko :) z tego co pamiętam robisz w diagnostyce to mnie też mówili że wyniki rano (jak robiłam popołudniu) a wieczorem miałam juz na necie. Tylko robiłam w punkcie całodobowym przy szpitalu w DG.
 
U mnie właśnie było tak, że ja bardzo chciałam karmić piersią, tylko to nie do końca wychodziło i mnie to dolowalo.
 
o właśnie co do książek znacie i polecacie jakieś tytuły przydatne w karmieniu, spaniu i ogólnie radzeniu sobie z noworodkiem

Mega takich nie znam, ja dużo czytałam z broszur które ciągle dostawałam na badaniach, a i tak życie zweryfikowało te informacje.
Mogę polecić Ci sporo innych ciekawych które na bank Cię wciągną, ja przed ciążą to niektóre czytałam nawet całą noc bo nie umiałam się oderwać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Boze was nadrobic. Zrobie to wieczorem a teraz po.lebkach

Sojna pisalam.ci na.facebooku ze ja I w pierwszej.I teraz tez plamilam

Magda ja mam post z przymusu
 
Do góry