reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Tutaj badanie było robione z laboratorium KORLAB ..
nianiusia - nie zaniedbam tego, spokojnie :)
Za bardzo pragnę tego maleństwa bym odpuściła :)
Neila masz zamiar rodzic w DG? :)
 
reklama
Ktoras pytala o ksiazki o spaniu. Jezyk niemowlecia czy jakos tak. Ale ja nie wierze w takie rzeczy. Zadne dziecko nie jest ksiazkowe I kazda mama wie co dla jej dziecka jest najlepsze
 
Ale się rozkręciłyście :-D

Sojna, powodzenia, wypoczywaj dużo i za jakieś pozytywne książki się zabieraj dla odstresowania :)

To ja się z moim wynikiem dla świętego spokoju chyba też wybiorę do endokrynologa...
 
Ruda masz rację życie zweryfikuje... Tyle że jak będę mieć już sporego brzucha i prawdopodobnie pójdę na L4 to co robić całymi dniami... Nie zaszkodzi czytać myślę :tak:
 
Tutaj badanie było robione z laboratorium KORLAB ..
nianiusia - nie zaniedbam tego, spokojnie :)
Za bardzo pragnę tego maleństwa bym odpuściła :)
Neila masz zamiar rodzic w DG? :)

Nevka nie nie i jeszcze raz nie ten szpital moim zdaniem to tragedia. Myślę właśnie o Centrum w Sosnowcu albo któryś w Kato. Maksia rodziłam w szpitalu kolejowym w Kato ale tylko dlatego że moja poprzednia gin tam przyjmowała i mnie cięła a teraz jest już na emeryturze :(
 
Neilaaa wychodzi niekompetencja bo nie powinnaś sama do tego dochodzić co dziecku jest

Neilaaa oczywiście ze farbuje, wyobraź sobie 9 miesięczne odrosty!!

Bbubbka czasem dzien tak szybko zleci ze nawet nie zdążę sie obejrzeć. Ja z blizniakami brałam garści leków.

Meg88 mozna tylko w ciazy bol jest mocniej odczuwalny i moze to byc bardziej nieprzyjemne.

Sojnabig poobserwuja i bedzie dobrze, cos oprócz plamienia masz? Nadżerki nie masz? Przetrwasz to sa tylko 2 dni. Moj rekord to 3 miesiace.Odpoczywaj.

Ann czasem takie bóle sa jak wiązadła sie naciągają



Marzycielka nie w domku jestem :)

Ja tez mam szpital w domu, jak narazie 3 z gorączka.
Miałam wczoraj maleńkie jednorazowe plamienie, do tej pory spokoj na szczęście.
Pierwszy raz mam niskie ciśnienie w ciazy. Zawsze miałam średnio 120/80 a teraz 98-100/50





.
 
Madziula ludzie lubią wtrącać sie tam gdzie nie powinni

Mam znajoma która nie karmiła piersią bo ja to brzydzi. Głupota byłoby namawiać ja do karmienia. To jest osobista sprawa.

W uk jest inaczej, cieszą sie bardzo jak karmisz ale jak wybierasz butle to nie na problemu. Nikt nie patrzy jak na wyrodna matkę.
 
Tak sie zle dzis czuje cmi mnie w glowie nie wiem moze to cisnienie ale nie wiem czy niskie czy wysokie ;/
 
reklama
Neilaaa wychodzi niekompetencja bo nie powinnaś sama do tego dochodzić co dziecku jest

Neilaaa oczywiście ze farbuje, wyobraź sobie 9 miesięczne odrosty!!

Bbubbka czasem dzien tak szybko zleci ze nawet nie zdążę sie obejrzeć. Ja z blizniakami brałam garści leków.

Meg88 mozna tylko w ciazy bol jest mocniej odczuwalny i moze to byc bardziej nieprzyjemne.

Sojnabig poobserwuja i bedzie dobrze, cos oprócz plamienia masz? Nadżerki nie masz? Przetrwasz to sa tylko 2 dni. Moj rekord to 3 miesiace.Odpoczywaj.

Ann czasem takie bóle sa jak wiązadła sie naciągają



Marzycielka nie w domku jestem :)

Ja tez mam szpital w domu, jak narazie 3 z gorączka.
Miałam wczoraj maleńkie jednorazowe plamienie, do tej pory spokoj na szczęście.
Pierwszy raz mam niskie ciśnienie w ciazy. Zawsze miałam średnio 120/80 a teraz 98-100/50





.
Mam nadżerkę właśnie..
 
Do góry