reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Sojnabig- odpoczywaj i sie relaksuj, masz dobra opieke na pewno;-)
ja dzis na 17.30 i tak jak ty wczoraj ja dzis mam stres, wczoraj bolał mnie brzuch jak na okres wiec juz mam mysli rozne
pytanie za 100 pkt - czy wy sie aktualnie kochacie z mezem czy post? ja przyznam post ze strachu;-)
 
reklama
Nevka a bylas u endokrynologa? Nie chcialabym byc madrzejsza od lekarza ale na to tsh koniecznie powinnas cos brac. Jest za wysokie na ciąze. I.nie rozumiem slow Twojego lekarza ze na razie nie bo wszystko sie ksztaltuje. Tarczyca zwlaszcza w ciazy jest wazna aby pracowala prawidlowo. A euthyrox przy takim tsh w ciazy jest wskazany. Prosze Cie skonsultuj to z endo.
 
meg88, wielu lekarzy uważa, że na wczesnym etapie ciąży witaminy szkodzą maleństwu zamiast pomóc dlatego lepiej niby brać sam kwas :unsure:

Ann mnie w nocy kłuł jajnik i strasznie się wystraszyłam na szczęście szybko przeszło :tak:


Nevka, dlaczego dopiero jutro o 11 masz wyniki ??

Wiecie ja nie wiem skąd te parcie na karmienie piersią , przecież nieszczęśliwa mama to nieszczęśliwe dziecko a czasami warto odpuścić niż robić coś na siłę - sama karmiłam tylko pół roku, Martynka miała AZS i musiałam przejść na Nutramigen - reakcja lekarzy najbardziej mnie bawiła jak twierdzili, że na AZS najlepsze mleko matki a, że ja popadłam w strajną anemię bo wszystko weliminowałam z jedzenia
 
Magda86, jak nie masz przeciwwskazań to możesz się kochać - mój mąż chyba się boi bo póki co było tylko 1 raz :laugh2: ale pewnie później nadrobimy :laugh2:
 
Ginekolog powiedział, że dopiero za 2 tygodnie wszystko się okaże... czy jest tam coś czy nie... I wtedy to skonsultujemy... :(
W Olkuszu mieszkam... ale badania robiłam w Sosnowcu bo u mamy jestem...
 
Madziula 27 tez tak uwazam z karmieniem jak Ty. Chodz ja oboje karmilam po 8-9 mcy to byla moja decyzja i tylko moja. Poczatki zwlaszcza z mlodym byly bardzo ciezkie bo zanim zalapal piers to kazde karmienie trwalo 2 godziny. I tak do 2 mcy ale sama chcialam i sie nie poddalam. Odstawialam ich kiedy ja chcialam. Choc uwazam ze to najlepsze dla dziecka , nie krytykuje mam ktore karmia swoje maluchy mm. Karmienie nie zawsze jest latwe i uwazam ze i matka i dziecko musza tego chciec. Ja swojego trzeciego bombla bede karmic tylko nie wiem jak dlugo.
 
reklama
Do góry