reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja szczerze ciuszkow mam tak w sam raz jak poukladalam do komody to kilka kupek po pare sztuk,wszystko kupowalam nowe w sumie jakbym od kogos podostawala to pewnie tez wiecej bym miala.
A rozmiaru 56 mam tylko pare rzeczy ogolnie niewiem czy starczy:)
 
reklama
Ja lepiej nie pisze ile czego mam :-\ Bo ogólnie to nam po kilkanaście sztuk wszystkiego... Tzn np 18 body 15 spodni itp.... więc jest mega tego :-\ fakt, że to rzeczy od 56-68 ale no jednak chyba coś za dużo tego... w sumie ja nowych za dużo nie kupiłam tylko dostałam mnóstwo od przyjaciółki i dwa razy taka paczkę z allegro zamówiłam...i teraz mam...w sumie mogłabym chyba mieć i trojaczki :-)

Dziewczyny a czy Wam też tak się ciężko oddycha? Bo już nie wiem jak mam siedzieć/leżeć bo czuje się strasznie z tym...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila faktycznie bardzo dużo... jak bede wszystko do komody przekładać to policze. Ja nie mam problemów z oddychaniem i od poczatku nie miałam, tylko brzuch zawsze nisko mialam.
My juz koty nawet przygotowalismy, odrobaczone, zaszczepione czekają na nowego członka rodziny :)
 
Aaaa, ja jeszcze nie zaczęłam prania :( Mam nadzieję, że najpóźniej na początku przyszłego tygodnia przyjdą mebelki i wtedy zacznę prać, bo na razie nawet nie mam gdzie układać. Mnie się wydaje, że jakoś mało mam rzeczy właśnie. Po ile macie mniej więcej kompletów ubranek na każdy rozmiar?

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom


ja kupiłam 9 pajaców ,6 body, 4 spodenki rajstopki i skarpetki i dwie piżamko - śpioszki na 62 , podobnie na rozmiar 68 ale tu dokupiłam parę bluzek aby moc założyć na spacerek, jak już będę biegle przewijać małego to mam na oku sweterki i ogrodniczki na zalano :) i taki fajny komplet z koszula na next :)
 
Ja lepiej nie pisze ile czego mam :-\ Bo ogólnie to nam po kilkanaście sztuk wszystkiego... Tzn np 18 body 15 spodni itp.... więc jest mega tego :-\ fakt, że to rzeczy od 56-68 ale no jednak chyba coś za dużo tego... w sumie ja nowych za dużo nie kupiłam tylko dostałam mnóstwo od przyjaciółki i dwa razy taka paczkę z allegro zamówiłam...i teraz mam...w sumie mogłabym chyba mieć i trojaczki :-)

Dziewczyny a czy Wam też tak się ciężko oddycha? Bo już nie wiem jak mam siedzieć/leżeć bo czuje się strasznie z tym...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


to normalne ze się gorzej oddycha bo macica już jest duza, jak dziecko zejdzie niżej będzie ci ( mam ) lżej
 
Mi jeszcze niedawno strasznie ciezko sie oddychalo a teraz jak brzuch zszedl nizej jest lepiej..ale ze spaniem mam tragedie dzis spalam w nocy z 3-4h dobrze ze w dzien godz kimnelam.
 
mi się najlepiej sypia nad ranem, do 23 zawsze sobie coś w domu porobię potem faktycznie taki płytki sen do 5 przerywany toaleta, wstaje ok 5 bo mój jedzie do pracy wiec jemy śniadanie, pokręcę się po domu i potem tak od 6 do 10 mam spokojny sen w poprzek łózka :)
 
reklama
Do góry