reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Betka mega sie cieszę tym bardziej, że nie musiałam namawiac tylko moj sam z siebie tak. Pokaże, ale też jak wszystko skończymy.
Tekila ja myślałam, że wszystko skończone a tu dostalam jeszcze pieluchy tetrowe, koce i jeszcze czekam na paczke z ciuszkami. Najlepsze są pieluchy wszystkie kolorowe i mamy nawet takie w koty.
 
reklama
No ja też jeszcze czekam na paczke od mamy bo oszalała i kupuje co jej sie spodoba:) nie wiem czy to dziecko wynosi te wszystkie rzeczy:) ale to pierwsza wnuczka także jest przeszczesliwa:D
A powiedzcie mi jak u Was z teściową.? Moja się nie odzywa. A ma pretensje czemu ja nie daje znać ale już pare razy wysyłałam jej zdj to tylko na facebooku napisała jak sie czuje i to wszystko... ahhh wygadałam się:errr:
 
Tylko, że ja ciągle sama rzeczy piorę! :-) , Chyba przesadziłam :-) zrobię ostra selekcję!

Patka u mnie zarówno z mama jak i teściowa mam poprawny kontakt, ale jakoś żadna nie nadaje na moich falach :-) moja mama to taki dyktator a teściowa...Hmm różna bywa :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rety dziewczyny czy Wy też macie tyle rzeczy dla dzieci, że non stop lata pralka??? Ja mam już 4 wsady za sobą i przed jeszcze z 3 przed mną!!!??? Matko skąd ja mam tyle rzeczy???

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


kocyki, pieluchy, ubranka jasne oraz ciemne, jakieś kombinezony u mnie się jeszcze zebrały prześcieradełka i ręcznik i będę pomału kończyć
 
No ja też jeszcze czekam na paczke od mamy bo oszalała i kupuje co jej sie spodoba:) nie wiem czy to dziecko wynosi te wszystkie rzeczy:) ale to pierwsza wnuczka także jest przeszczesliwa:D
A powiedzcie mi jak u Was z teściową.? Moja się nie odzywa. A ma pretensje czemu ja nie daje znać ale już pare razy wysyłałam jej zdj to tylko na facebooku napisała jak sie czuje i to wszystko... ahhh wygadałam się:errr:


ja teściowa mam bliżej niż mamę, tak się złożyło ze jej córa tez jest w ciąży i mam porównanie jak reaguje na moja ciąże a jak na jej. Swoja droga nie liczę na żadna pomoc
 
Patrish no wiadomo, że pewnie na córkę inaczej będzie reagować o to raczej normalne :-) ja np wiem, że moja teściowa zawsze będzie będzie kochać swojego pieszego wnuka i to dla mnie jest normalne :-) moja babcia też mnie do dziś kocha najmocniej bo byłam pierwsza i w ogóle :-) tak to jest :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nie licze na pomoc ale chociaż o małe zainteresowanie tym bardziej,że jej druga synowa jest dopiero w 9 tyg i do niej dzwoni... Może jestem tą gotszą synowa haha:)
 
Aaaa, ja jeszcze nie zaczęłam prania :( Mam nadzieję, że najpóźniej na początku przyszłego tygodnia przyjdą mebelki i wtedy zacznę prać, bo na razie nawet nie mam gdzie układać. Mnie się wydaje, że jakoś mało mam rzeczy właśnie. Po ile macie mniej więcej kompletów ubranek na każdy rozmiar?

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry