reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

mam pierwszy bubel w szafie maluszka, kupilam turkusowe body z 5 10 15 materiał super, paczka przyszła na następny dzień, kolorki po praniu bez zmian niestety napki przy szyjce nie wytrzymały pierwszego prania i prasowania. Przy rozpinaniu napka się wychaczyla zostając po jednej stronie trochę mi szkoda wywalać wiec chyba przelecę się do jakiejś pasmanterii po zatrzaski i mu doszyje. nadmienię ze przy tej operacji straciłam paznokcie :frown:
 
reklama
Dzięki dziewczyny tez wierze ze wszystko będzie ok. Lekarze i położne mnie tu pocieszają, że dzieciaki na tym etapie juz sobie świetnie radzą zwłaszcza ze 3 tyg temu dostały sterydy. No i że cc będą robić jeśli według nich wyniki mogą zaszkodzić maluchom i nikt specjalnie ani przyspieszać ani przedłużać nie będzie.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No pewnie juz laską ha ha dobre laską to ja byłam w wieku 23lat wtedy 49kg i rozmiar 34 a teraz 79kg i rozmiar 46


boze ja nawet nie pamiętam kiedy wazylam 49 kg ale to napewno byla szkolą średnia , potem to tak 58-66 i taki przedział do dziś dnia mi się utrzymuje w zależności od por roku. mam nadzieje ze te moje obecne 71 zejdzie bo mojej standardowej wagi o skórze nie myślę bo nie chce się denerwować niepotrzebnie. W wieku 37 lat napewno będzie ciężko aby to diabliwo sie wstąpiło ale mam nadzieje ze brak zwisu i rozstępów jest u nas dziedziczne i nie będę miała z tym problemu jak moja babcia mama i siostra
 
Rety dziewczyny czy Wy też macie tyle rzeczy dla dzieci, że non stop lata pralka??? Ja mam już 4 wsady za sobą i przed jeszcze z 3 przed mną!!!??? Matko skąd ja mam tyle rzeczy???

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila ja z 4 pralki wstawialam z rzeczami ale to i posciel i koce teraz mi sie przypomnialo ze jeszcze cos musze wyprac..pralka tez sie przygotowuje widze na przyjscie malenstwa hehe:)
 
reklama
Do góry