reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Hej..
Wiki udanej wycieczki!
A mnie mąż wczoraj wieczorem zabrał na kolacje i do kina,balam sie troche czy w tym kinie wysiedze bo ostatnio tragedia i wyszlam przed koncem,ale luz dwie godz film wciagnal mnie i bylo fajnie:)
Dobrze ze poszlismy bo niebawem sie zmieni z takim wychodzeniem we dwoje:)
 
hej, może któraś z Was miała podobną sytuację , bo trochę się zaczynam martwić , ale też nie chce nie potrzebnie robić zamieszania . Od trzech dni zwłaszcza wieczorami , boli mnie brzuch nad pępkiem ale pod żebrami , jakby w połowie drogi , tak jakby ciągnie ale tylko wtedy jak np. schylam się muszę podnieść nogę , trochę jak pochodzę za długo , jak leżę spokojnie to wszystko jest ok , co o tym myślicie ? miałyście może coś podobnego ?
 
Ja miewam różne takie bóle, trudno stwierdzić czy to samo.. mnie boli okolica pępka bo mocno wystaje, skóra mnie boli bo jest już mega naciągnięta, pod żebrami to czuje kłucie ale to chyba jak się Mały tam wepchnie....No nie wiem czy to o takie coś chodzi?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mnie wczoraj brzuch pobolewał nie mogłam nawet się wygodnie ułożyć na łóżku, ale długi sen w na lewym boku pomógł dodatkowo starałam się nie pic duzo aby w nocy się nie budzić do WC i dziś śmigam swobodnie po domu segregując kolejne pranie :)
 
reklama
Julianign, ja chyba mam podobne bóle. Takie coś pomiędzy kłuciem a ciągnięciem, dokładnie w tym miejscu które opisałaś. Ja szczerze mówiąc jakoś się tym nie przejmuję, wydaje mi się, że coś się po prostu rozciąga i tyle.
Ostatnio robię sondę wśród koleżanek z dziećmi apropos tego kiedy rodziły vs termin i dziś rozmawiałam z kolejną, która urodziła dwa tygodnie przed. I mnie oznaczałoby to niecałe 3 tygodnie. Łaaaaaaaa!!!!!

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry