reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Tekila ja bym sie wstrzymała z tą matą jeszcze jej nie potrzebojesz a moze ktos kupi w prezencie dla malenstwa ja przynajmniej taką dostałam jak urodziłam corcie teraz tylko wypra£am i schowałam.A co sadzicie o bujaczkach lezaczkach czy warto kupic przy corci tego nie miałam i teraz sie zastanawiam
O mojej starszej córce doszliśmy do wniosku, że dla tego kto wymyślił leżaczki należy się nagroda Nobla :) zwłaszcza te wibracje lekkie. Ja miałam z Fisher i teraz dokupilam drugi nawet się nie zastanawiając. I to ten taki do 13 kg bo on się przydaje i jak dziecko ma dwa lata :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tekila super pomysł no moj tez pracuje na zmiany i zastanawiałam sie jak to bedzie jak on bedzie po nocy i taki bujaczek to dobry pomysł musze popatrzec za takim
 
tekila ja też właśnie myślałam nad takim lezaczko lozeczkiem małym. ..
ale teraz to się nad koszem zastanawiam takim najprostszym na kółkach. .. niby mieszkanie mam nie dom ale wózka nie będę miała na górze (4pietro) a jednak nie będę dziecka ciągle w sypialni trzymała w łóżeczku jak sama będę siedziała w dużym pokoju....
a tak maluszek byłby ze mną.
musze znowu tak się nastawić ze łóżeczko służy do spania ;) ewentualnie żeby poleżeć po spaniu :)
wtedy dziecko też sobie koduje to :)
nie chce też kłaść małego na narożnik co chwila albo go zostawiać. niby Marysia nigdy mi nie spadła z łóżka ale po co kusić los. jakby był w koszu to zawsze mogę iść siusiu bez strachu :)


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
bardzo fajne, dziękuje za namiary pooglądam sobie ich produkty choć nie wiem czy dla noworodka karuzela wskazana, najbardziej mnie zachwyca ta lampka bo nie musiałabym nic dokupywać i miałabym światło do nocnego karmienia jeśli oczywiście nie bada go rozpraszać te gwiazdki bo pewnie muzyczkę można wyłączyć
 
Ale jak w kalendarzu nastał wrzesień to mi jakoś tak lżej na duszy;) chociaż moja mała wykręca mi ciągle jakieś numery i się stresuje i liczę żeby chociaż jeszcze kolejny tydzień skończyć. Mnie nie martwi i nie przeraża sam poród i opieka nad dzieckiem tak jak to żeby wytrwało do bezpiecznego terminu i było zdrowe.
 
reklama
Do góry