reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ale robicie smaka dziewczyny a ja warzywka ryz kasza no jedynie dzis sobie pozwoliłam na kanapke z dzemem ze sliwek bo dzis robiłam na zime
 
reklama
Zobacz załącznik 770807
Dziewczyny mam pytanie czy taka mata jest sensowna? Czy na za mało bajerków? Akurat ktoś sprzedaje za 30 zł i tak myślę czy kupić?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


kupuj dodatkowe elementy zawsze możesz dokupić i przywiesić na pałąki albo podoszywac elementy szeleszczące :) ja jeszcze maty nie kupiłam narazie jestem na etapie ogladania , dodatkowo wpadły mi w oko takie lampki projektorki z muzyczka i mam zagwostke . A i podobają mi się takie pompiaste świecące girlandy ale to pewnie siedlisko kurzu będzie wiec tylko sobie o nich pomarze
 
Patrish ja mam karuzele z pozytywką i projektorem z tony love :-) fajna sprawa, sprawdzona u przyjaciółki na 3 jej dzieci :-) można jej używać do kilku lat z uwagi na dostępne modyfikacje :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila ja bym sie wstrzymała z tą matą jeszcze jej nie potrzebojesz a moze ktos kupi w prezencie dla malenstwa ja przynajmniej taką dostałam jak urodziłam corcie teraz tylko wypra£am i schowałam.A co sadzicie o bujaczkach lezaczkach czy warto kupic przy corci tego nie miałam i teraz sie zastanawiam
 
mata-edukacyjna-canpol-babies-lew-3221673294-1.jpg
ja mam taka mate
 

Załączniki

  • mata-edukacyjna-canpol-babies-lew-3221673294-1.jpg
    mata-edukacyjna-canpol-babies-lew-3221673294-1.jpg
    91,6 KB · Wyświetleń: 274
Swistak bujaczek swietna sprawa co prawda ja dzieci nie mam, ale zarówno u jednej siostry jak i u drugiej świetnie sie sprawdziły. Ja bujaczek i mate kupilam używane za 80zl (jedno i drugie) z fisher price. Cena kosmos :)
 
reklama
Świstak no ja całą noc nie śpię :-) właśnie szykuje się do snu :-) jest opcja, że uda się zasnąć :-)
Może masz rację, wytrzymam się z tym zakupem, w sumie co chwilę ktoś sprzedaje :-)
Ja mam bujaczek ale taki gdzie dziecko można na płasko zupełnie położyć, bo potrzebuje w dużym pokoju mieć coś takiego jak łóżeczko , z uwagi na zmianowa pracę męża :-)

1472794838141.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472794838141.jpg
    1472794838141.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 271
Do góry