reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

meg88, a mój gin właśnie powiedział, że żadnych witamin do końca 10 tyg tylko sam kwas foliowy tylko ja mam ten duzo mocniejszy od zwykłego a omegamed - super, tez brałam w poprzedniej ciąży!!

sojnabig, super, że u Ciebie wszystko ok Dzisiaj Cię wypuszczą do domu czy zostaniesz na obserwacji ??

Nevka, chodzi Ci o ten cały pakiet ??


Wiecie co ja , żeby nie płacić zapisałam się na NFZ i będę chodzić żebym nie musiała płacić za wszystkie badania a co mc i tak będę śmigać prywatnie z wynikami ;-) W ciązy z córeczką tak zrobiłam i teraz też zamierzam tak zrobić ;-)
Muszę zostać z dwa dni :((
 
reklama
Witam sie z rana. :)

Ojej ale zasuwacie. Czlowiek nie jest w stanie wszystkiego spamiętać :$

Sonjabig niech Was sprawdzą z kazdej strony to na pewno nie zaszkodzi.

Co do woskowania ja tez woskowalam pachy i nogi w obu ciazach i bylo ok. Na bikini sie nigdy nie odwazylam.

Ja nie farbuje wlosow ale wydaje mi sie ze w dzisiejszych czasach te farby nie szkodza. Duzo moich znajomych w ciazy normalnie farbowalo. Nie mniej jednak lepiej isc do dobrego fryzjera i mu o swoim stanie powiedziec. ;)

Ja ostatnia ciaze od poczatku prowadzilam na nfz. W 12 czy 13 tygorniu lekarz olał badanie przeziernosci karku bo musialby zrobic dodatkowa wizyte ( bo moje sie akurat nie pokrywaly) no i tak na to badanie poszlam prywatnie i juz zaczelam chodzic do dwoch lekarzy i mialam 2 karty ciazy. Doktorki o sobie nie wiedizeli. Teraz chyba tez tak wyjdzie chociaz na poczatku chcialam chodzic na nfz a 2 razy isc prywatnie na dobre usg. Ale moja wizyta z 15.02 zostala przelozona na 25.02 i juz nie wytrzymalam dluzej czekac. Poszlam prywatnie i tez jestem umowiona na nastepna wizyte. Wychodzi mi akuratbwozyta co 2 tygodnie. Moj lekarz na nfz robi usg co wizyte. Krotkie ale zawsze cos sprawdza i mierzy. Podobno jest dobry.
 
Marzycielka, o której masz wizytę u ginekologa?? Duzo zdrowia dla Was!!

Sojnabig, leż i sie nie przejmuj to tylko dwa dni - będzie dobrze :-) Troszkę Cię poobserwują i wypuszczą ;-)
 
reklama
Sojna trzymaj się, będzie dobrze.
Neilaa a co było u Ciebie problemem z karmieniem piersią? Dla mnie tez droga przez mękę, miałam przez to depresję. To jest coś czego najbardziej się boje i tym razem.

Paulina mój Maksiu jak się urodził miał silną asymetrię prawostronną dlatego tylko z lewej piersi na początku jadł, z prawą w ogóle nie umiał sobie poradzić, nie chciał obracać główki w lewą stronę. Położne oczywiście mówiły że się nauczy że tak każde dziecko ma (co jest bzdura !!!!). Poza tym w 5 tygodniu okazało się ze ma bardzo obniżone napięcie mięśniowe (długo chodziliśmy na reahabilitację) które również w strefie oralnej było bardzo niskie dlatego też te mięśnie były tak słabe że nie miał siły pić z piersi. Oczywiście nikt w szpitalu nie zwrócił na to uwagi, a w tym artykule wyraźnie napisali że dzieciaczki z obniżonym napięciem mają bardzo duży problem z karmieniem piersią i wtedy mnie oświeciło.
Z obniżonym napięciem mięśni wokół ust walczymy do dzisiaj u logopedy.
 
Do góry