reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Sojnabig dobrze ze jesteś w szpitalu bynajmniej sprawdza czy wszystko jest ok !!!ja zawsze po badaniu plamilam jak byłam w ciąży taki mój urok ponoc ze naczynka mi pękają :-/


Beti39 też ma identyczny termin jak rok temu w październiku i też się strasznie boje !!


Bbubbka sporo bierzesz tych leków ale jak trzeba to trzeba :-)


Neilaaa ja nie farbuje ale to chyba nie te czasy ze farba szkodzi :-)


Bellina witaj :-)
 
reklama
Najwazniejszy dzidziuś,a praca sie nie przejmuj;)
tez tak sądzę :)
Sojnabig dobrze ze jesteś w szpitalu bynajmniej sprawdza czy wszystko jest ok !!!ja zawsze po badaniu plamilam jak byłam w ciąży taki mój urok ponoc ze naczynka mi pękają :-/


Beti39 też ma identyczny termin jak rok temu w październiku i też się strasznie boje !!


Bbubbka sporo bierzesz tych leków ale jak trzeba to trzeba :-)


Neilaaa ja nie farbuje ale to chyba nie te czasy ze farba szkodzi :-)


Bellina witaj :-)

No ale ja na brązowo plamie... :/
 
Dziewczyny ja tez mam podobny termin jak w tamtym roku a o ciazy dowiedzialam sie w tym samym czasie. 19 bedzie równy rok jak stracilam 2 ciążę i az panikuje na sama mysl ze to juz niedlugo
 
Sojnabig, też na brązowo plamilam i zawsze kilka godz po badaniu nawet jak byłam w szpitalu w 30 tc to plamilam po badaniu ogladneli mnie z każdej strony i stwierdzili że taki mój urok . Będzie dobrze !!!!



Bbubbka ja zaszlam w ciążę w tym samym czasie co rok temu i mam ten sam termin boje się bardzo żeby wszystko było ok !
 
Sojnabig, też na brązowo plamilam i zawsze kilka godz po badaniu nawet jak byłam w szpitalu w 30 tc to plamilam po badaniu ogladneli mnie z każdej strony i stwierdzili że taki mój urok . Będzie dobrze !!!!



Bbubbka ja zaszlam w ciążę w tym samym czasie co rok temu i mam ten sam termin boje się bardzo żeby wszystko było ok !
Oby było tak jak mówisz :*
 
dziewczyny podbijam pytanie czy któraś słyszała o przeciwwskazaniach woskowania nóg i pach w ciąży? Bo ja już kilka lat stosuję tę metodę i nie wyobrażam sobie inaczej, ale czego się nie robi dla baby :-)
 
reklama
Meg88 nie ma przeciwskazan przed porodem się woskowalam i śmiałam się do kosmetyczki ze ma to robić delikatnie zebym nie urodziła za wcześnie ;-)
 
Do góry