reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Patka90.02 u nas wózek u teściów ale nie chcę zawracać mieszkania. Zabobony przeróżne są!!! Oj są!!!
Ja zawsze odpowiedź mam jedną " ale my jesteśmy katolikami! ". (zazwyczaj wszystki baby swietojebliwe je przywolują)
Komode mamy i już pełna! Moze dzisiaj poprasuje i posegreguje.

Na rozstępy mam coś. Nie mam chyba nowych ale po poprzednich ciazach tak poryta jestem ze żadna różnica.
U mnie na pkusie 5-6kg ale ja początkową wagę już mam ogromną więc cieszę się że nie jest wiecej.

Beatka powodzenia. Moj tetmin na 23 września 2007 przesunął się na 5pazdzietnika ;)

Swistak współczuję cukrzycy. Kolezanka też z nią walczyla i tez tak minimalnie przybrała.

Tekila a ja malm właśnie dokupilam na ubranka. Dzięki temu nie musialam ze swoich szuflad eksmitowac tekturek i dziurkaczy ;)

Wiktoria mam nadzieję ze się uda. Syn mojego brata bardzo samodzielnie szybko zasypial. Moi - wcale. A najgorsze hece mialam jak do pracy wróciłam. Praktycznie cale noce na nogach.. Po 15 razy się budził i trzeba bylo go nosić. (z córką tak nie miałam). W pokoju dziecięcym miałam tapczanik.







Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zabobony ha ja mam jeden dla was sw pamieci mojego meza babcia powiedzia£a ze nie wolno nigdzie jezdzic z dzieckiem do puki sie go nie ochrzci i co wy na to wiec core jak miała dwa miesiace chrzcilismy bo na wakacje nam nie pozwalali nigdzie jechac ale teraz synka tez ochrzcimy szybko i nie chodzi o zabobony tylko tak jak corka miała dwa miesiace przespała cała msze jedynie sie obudziła jak ja woda polali a te starsze dzieci co były stekały płakały bo to za długo dla nich usiedziec na mszy
 
swistak o kurde no to ja już powinnam mieć przerabane. .. odkąd mała miała 2 tyg to jeździłam z nią po Polsce całej. .. a ochrzczona była dopiero jak miała ponad 1.5 roku[emoji14]

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
Dziewczyny które mają łóżeczko juz. czy mogłaby któraś mi zmierzyć ile wysokości ma bok? :) bez szuflady... o długość szczebelkow mi chodzi :)

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
Ja dziś zamawiam mebelki, w końcu ! Będę mogła poprac i popracować. Włączyło mi się wicie gniazda. Chcę wszystko na już teraz. Torbę tez zaczynam pakować.
Czy wy kupilyscie ochraniacz na lozeczko? Mi wczoraj zostało powiedziane, że to zbędna rzecz ?
A przecież jak dziecko zaczyna się ruszać to szkoda by się poobijalo ?
 
reklama
Do góry