reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja po wielu rajdach zdecydowałam się na Adamexa - model Barletta. Niestety nie jest lekki ale na bardzo wygodne amortyzatory do bujania i podjeżdżania pod np krawężnik. Duża gondola, wygodnie się składa reszta wyjdzie w praniu :-) patrzyłam na model Carmello Camarela (bardzo lekki ale bez żadnych amortyzatorów) i Roan Bass ale niestety też mimo, że piękny to sztywny na kij...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam firmy bebetto ale nie te najnowsze modele. wózek kupiłam używany w bardzo dobrym stanie za 200zl.
przy córce miałam nowy wózek i niby fajnie ale jak mi coś w nim nie pasowało to słyszałam przecież to nowy wózek itp.
teraz jakby coś było nie tak to bez żalu go zmienię ;)

poziomki ale cała 5 twoja? :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dzioluszki:) w koncu weekend :)
Poziomki ja nie wiem jak ty wszystko ogarniasz?? Ja ledwo daje rade, praca, dom, dziecko! ( a mam tylko jedno) odpoczywanie mi cieżko idzie bi jak siedze albo leżę to mi jakos zle:( wiecznie cos ciśnie i gdzies naciska wiec ci chwile musze wstać i pochodzić a to znowu plecy bolą i tak wiecznie cos

Życiowa super ze masz juz wszystko gotowe, ja tak mialam w pierwszej ciazy teraz mam pare rzeczy a za reszte sie wezmę jak bede miała wolne w sierpniu. Ja zakupy robię z córa tak sie przejęła rola siostry ze we wszystkim chce uczestniczyć:)

Tekila moj wózek tez sie wietrzy:) a przy okazji córa go testuje
 
No właśnie dla mnie też jest ważne żeby wózek miał dobrą amortyzację. Niby zastanawialiśmy się nad jedo fyn i nad baby design dotty ale teraz to już sama nie wiem. Muszę obejrzeć w Internecie te Wasze wózeczki to może mi coś wpadnie w oko jeszcze;)
 
Dziewczyny mam pytanko bo niektóre widzę już mają dzieci .
W ilu stopniach prać nowe ubranka a w ilu uzywane? Jest jakaś różnica? I słyszałam jeszcze ze nowe powinno sie prać kilka razy.
 
reklama
Ja pralam w 60stopniach na programie dla bawełny. a później jeszcze prasowanie. .. niestety nie wiem jaką temp miało żelazko ale wysoką bo też na bawełnę ustawione :)
nowych rzeczy nie pralam nigdy kilka razy...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry