reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Świstak, jem wg tabel, które masz na tej stronie co Ci podałam. Tam jest ostatni posiłek o 22, wiec się zmuszam do kromeczki chleba. Badanie przed spaniem jest ok ale w nocy potrafi mi spaść tylko o jeden np ze 102 do 101, wiec ewidentne noc mi nie służy [emoji6]
Zobaczymy co jutro w szpitalu zdziałamy, oby mnie przyjęli tylko.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joani mi powiedzieli ze o 22 to mam jesc kromke i mleko jesli beda wychodzic azoty w moczu a tak kolacja o 20 i koniec nic juz nie jem
 
Dzidzianapokladzie mój mały też kopie i to bardzo, czasami właśnie boli.
Mój też tak kopie różnie. Na usg zawsze ma nogi przed twarzą więc wszystko jest możliwe.

Aleksandra91 ja ciągle myślę o porodzie, ale może dlatego że rodze teraz za granicą. Dodatkowo chce rodzic sn po cc. No i jeszcze nie wiem z kim synka zostawić. Eh już mam metlik w głowie.


Sliwka85 witaj. Gratuluję pierwszego synka [emoji4]

Dziewczyny może taka luźna propozycja. Żeby założyć osobny wątek dla słodkich mam. Mam na myśli problem z cukrzyca. Chodzi o to że jak ktoś ma pierwszy raz to jednak pewnie do tej pory się nie interesował tematem. Tam by było wszystko w jednym wątku, a tu szukać, albo pytać co chwile o podobne rzeczy.

 
Dzidzianapokladzie mój mały też kopie i to bardzo, czasami właśnie boli.
Mój też tak kopie różnie. Na usg zawsze ma nogi przed twarzą więc wszystko jest możliwe.

Aleksandra91 ja ciągle myślę o porodzie, ale może dlatego że rodze teraz za granicą. Dodatkowo chce rodzic sn po cc. No i jeszcze nie wiem z kim synka zostawić. Eh już mam metlik w głowie.


Sliwka85 witaj. Gratuluję pierwszego synka [emoji4]

Dziewczyny może taka luźna propozycja. Żeby założyć osobny wątek dla słodkich mam. Mam na myśli problem z cukrzyca. Chodzi o to że jak ktoś ma pierwszy raz to jednak pewnie do tej pory się nie interesował tematem. Tam by było wszystko w jednym wątku, a tu szukać, albo pytać co chwile o podobne rzeczy.


Ann to masz małego akrobatę w brzuszku;) moja bardzo reaguje też na pogodę i zależy jak się ułoży. W tamtym tygodniu to aż poszłam zrobiłam usg, bo się bałam że się mało rusza a okazało się, że się przekręciła i części ruchów w ogóle nie czuje.
 
Świstak, powinnaś mieć ponad 60, wiec koniecznie lekarzowi powiedz. Co do nocnego posiłku, tu na oddziale tez mi kazali zjeść ok 22 , wiec nie pozostaje mi nic innego.



Napisane na iPad

eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png
 
To mój znowu juz od dawna do góry nogami ale nie przeszkadza mu robić sobie z mojego pęcherza worka treningowego ;)
A nogi pod zebra .... niczym starszy ... nawet strona ta sama ... zawsze mi się pcha pod zebra z prawej strony z lewej nie tylko prawa i krystek to samo robił.
Mam dokładnie tak samo i z Mała tez tak mialam, ze wypycha mi prawa strone aż pod żebra, z lewej widze czasem ruchy co najwyzej w okolicach pępka, ale wlasnie w ta prawa strone daje popalić.
No i na pecherzu też czesto niefajnie, że tylko wc szukam ;p

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Minie tez bolą piersi, a raczej tak szczypia, pewnie dlatego że juz siara jest.
Msm za to problem bo wróciły mi mdłości :( masakra jakaś, nie daje rady
 
Do góry