reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Moja ciągle kopie gdzie indziej. Wczoraj skakała po pęcherzu a tak to kopie raz u dołu po prawej stronie,a raz po lewej lub po prawej stronie na wysokości pępka. A na USG to od 16 tygodnia zawsze jest ułożona główką w dół:-) :)
 
reklama
Nevka wylecz koniecznie te bakterie. Mam znajoma ktorej tez wykryli i miala jakies irygacje czy jak to sie tam zwie. Wlewala sobie cos i z nogami w gorze lezela. Tak przez kilka miesiecy. Wyleczyla, zaszla i urodzila zdrowe dziecko. A tak byly problemy.
Mnie kopie dzidziol po calym brzuchu. Jest chyba nadal poprzecznie.
 
Hej kobietki dawno mnie tutaj nie było, ale jakoś duzo spraw na głowie było. Jak tam wyprawka szykujecie juz powoli ? Ja jeszcze nie, ale chyba już powoli mogę się zbierać. Tak w ogole leżałam w szpitalu, bo strasznie stwardniał mi brzuch, ale na szczescie jest juz dobrze:) Pochwale się,mamy mieć córeczkę <3 A jak u Was z tyciem? ja juz 13 kg przytyłam a jestem w 28 tyg to chyba juz troche duzo ;/ ale wszystko idzie w brzuch:) będe miała co zrzucać. Myślicie już o porodzie? Ja poszłam z mężem na szkołe rodzenia:) Całkiem fajnie jest, ale coraz bardziej się boje porodu...
 
Aria, mam teraz identycznie.... i zaczynaja nogi sięgać żeber, to dopiero jest ból.
Świstak a jak Twój cukier? Mi po nocy nue schodzi jak powinien.

eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png
Joani a jak ci wychodzi bo mi roznie czasami jest to 90 czasami 84 a czasami nawet 56 54 raz miałam na czczo powyzej 90
 
Joani a o ktorej jesz ostatni posiłek i przedewszystkim ile i co?Moj dzisiejszy rano to 85 a najlepsze ze zjadłam dwie kanapki z drzemem z czeresni o 21
 
No właśnie... tak stosowałam testy owulacyjne teraz mi się skończyły i będę zamawiać następne. :)
Z calym szacunkiem, ale skoro sie nie spinasz to po co Ci te testy? Ja zaszlam z A. Dzien po miesiaczce.
To z mezem Twoim cos nie tak, kilka miesiecy temu nie chcial slyszec o staraniu a teraz cos wyrzuca Tobie?

Ja jestem ostatnia co to rozstan, rozwodow itd, brałas slub z kims kto mial problem alkoholowy? Rece opadają.
Trzymam kciuki zebys zostala mamą, ale nie z tym czlowiekiem.
Ja czekalam na dziecko 10 lat. Udalo mi sie trafic na madrego goscia i mega odpowiedzialnego.
Powodzenia.
 
Witam
chciałbym do Was dołączy, wiec może najpierw parę słów o mnie
od jutra zaczynam 27 tydzień, termin mam na 12 października i czekam na moje pierwsze maleństwo - synka :)
6 miesięcy już za mną z czego ogromnie się ciesze, jednak na ostatniej wizycie okazało się ze mam nie tolerancje glukozy i mam skierowanie do diabetologa co mnie trochę przeraza i tak podczytując Wsze forum widzę ze już parę z Was boryka się z tym problemem, dlatego liczę ze będzie mi raźnie z Wami :)
 
reklama
Do góry