reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Wiktorka, u mnie też spadek formy. Senność, duszności, czasem mdłości i zgaga na zmianę. Do tego czuję się jak słoń i nie wyobrażam sobie jakim cudem mam jeszcze rosnąć przez kolejne 3 miesiące.
U mnie na tapecie teraz są tematy porodowe, dużo czytam, próbuję się psychicznie przygorotować trochę no i oczywiście wybrać szpital i położną. Boję się jak nie wiem co! :)
 
reklama
Wiola ja aż tak sie nie boje, innego wyjscia nie ma dac radę trzeba. Choc i ja nie wiem jakim cudem mam rosnąć jeszcze 3 mce! Juz wygladam jak słoń. Teraz rozgladam sie za cieplejszymi ubrankami dla mlodej bo mam tylko cieniutkie body i polspiochy.
 
U mnie siara się jeszcze nie pojawiła ale myślę, że to kwestia czasu. Duszności i niesmak w ustach mam. Z brzuszkiem to najgorzej przy schylaniu się;) no i spać nie mogę bo w każdej pozycji nie wygodnie.

Ja właśnie się ostatnio zastanawiałam na jaki rozmiar kupić kombinezon dla Małej.
 
Ja dostalam.rozm 62 mam nadzieję, ze bedzie ok. Ale wstrzymaj sie moze? Jak urodzisz to kupisz. No u mnie najgorzej ze wstawaniem z łóżka, czuje się jak wańka-wstańka podnoszac sie z pozycji leżącej
 
Wiola ja też się boję. Szpital mam wybrany, bo pracuje w nim mój lekarz prowadzacy i mają tam jedną z najlepszych patologii ciąży a w moim stanie muszę o tym myśleć. chociaż mam nadzieję ze się nie przyda. Ale do mnie jeszcze jakoś chyba nie dociera, że to trzeba by już zacząć interesować się porodem;)

Wiktorka chyba tak będę musiała zrobić, żeby potem nie był za mały albo żeby dziecko się w nim nie topiło.
 
Hej dziewczyny :)
Mam takie pytanie czy wsze dzieciaczki są już ułożone główką w dół ?i do którego tygodnia mogą taka pozycje przyjąć?
 
Mój tak na prawdę to do końca nie wiem jak jest ułożony bo na usg byłam ostatnio 2 miesiące temu prawie... ale był poprzecznie. Ja sie obawiam że może się nie chcieć przekręcic bo ja się urodziłam posladkowo;(
 
Mój na każdym badaniu głowę w dół miał ale coś od 3 dni czuje go z obu stron wiec się kręci. .. raz czuje głowę w dole i wali po zebrach a raz w poprzek.
Niby ok. 30 tc powinny już być ułożone głowa do dołu ale różnie to bywa.
Starszy od 27 ani razu się nie przekręcal i leżał głowa w dół ...


 
reklama
Cześć dziewczęta :)
Dni mi tak uciekają [emoji20] ciagle cos do zrobienia.
Coraz ciężej mi sie śpi, budzę sie co chwila...zaczęło sie.
22 zaczynaja sie wakacje wiec trochę odetchnę mam nadzieje

Nevka to prawda ze dzieci wybierają czas kiedy przyjść. Nic nowego nie dodam, musisz z nim porozmawiać i być może jeszcze poczekać bo facet nie sprawia wrażenia dojrzałego.


http://lbdf.lilypie.com/UYdOp1.png
 
Do góry