reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Betka ja tez chodze prywatnie ale dla mnie to chory kraj opłacasz składki na ubezpieczenie teraz jeszcze tak promuja to 500+ zeby dzieci się rodziły a porzadnej opieki nam niegwarantuja to nie sredniowiecze jak kiedys teraz wszystko idzie z postępem moja mama 35 lat temu miała 2usg podczas ciaży i z tego co wiem to teraz na nfz tez tylko tyle paranoja moze w wiekszych miastach jest lepiej w szpitalach czy duzych przychodniach a tak sie czasami chwalą ze zrobili np operacje jeszcze nienarodzonemu dziecku tylko nie powiedza ze matka cała ciaże to chodzi prywatnie bo nfz to nie ma szans na cokolwiek
 
reklama
Cześć Dziewczyny:) Ja również chętnie dołączę do tematu, również mam termin na październik, a dokładnie na 8. Obecnie 21 tydzień, to moja pierwsza ciąża i spodziewam się córeczki:)) ruchy czuję od około 2 tygodni, z każdym dniem coraz wyraźniej. Myślicie już o porodzie? bo ja szczerze mówiąc coraz częściej i jestem bardzo przerażona, pewnie dlatego, że to mój pierwszy...
 
Mała mi ja na razie o porodzie nie myślę. może Tylko tyle że nie chce cc. To moja druga ciąża więc wiem co mnie czeka. A nie mam złych wspomnień. Urodziłam szybciutko :)

Ja chodzę na NFZ. Do tej pory miałam usg na każdej wizycie. A byłam już 6 razy. Podejrzewam że na następnej wizycie już usg mi nie zrobi ale pewna nie jestem.
Oczywiście nie wpisuje mi w kartę każdego usg.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Swistak co racja to racja!
Mala mi ja tez czasami mysle, ale wychodze z założenia, ze tyle kobiet dawało rade to i ja dam.
Zjadlam pol kilo czeresni, byly pyyyyszne !!! Ale u nas tez 40 zl za kg troche przegięcie
 
BETKAA i jak tam? Ja dodałam na odpowiednim wątku zdjęcia!
U mnie wszystko w 100% dobrze.... Jestem przeszczesliwa!!
Potwierdzona dziewuszka
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Nowe mamusie, witajcie!!
Piszcie coś o sobie :)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ile??? Matko u mnie są po14zl. Poród hmm nie stresuje się bo wiem ze będzie cc więc jestem.zadowolona i podchodzę do twgo a luzie ;) ja nie mogę się już doczekac

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ile??? Matko u mnie są po14zl. Poród hmm nie stresuje się bo wiem ze będzie cc więc jestem.zadowolona i podchodzę do twgo a luzie ;) ja nie mogę się już doczekac

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też już zaplanowane cc, w sumie już na 1 wizycie mi lekarka powiedziała że muszę mieć. Nastawiam się i jakoś leci ;)
Boje się tylko że będę miała problemy po cc z karmieniem cycuchem, ale będę robiła wszystko żeby wyszło mi to ;)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie lekarz "zasugerował", że jeśli tak strasznie boję się porodu to możemy się umówić na cc na życzenie... ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie, moja siostra miała cc i wiem, że bardzo długo dochodziła do siebie po porodzie. No, ale są też takie dziewczyny, które już po kilku dniach normalnie funkcjonują. Może faktycznie za wcześnie myślę o porodzie, ale od zawsze myśląc o ciąży najbardziej przerażał mnie poród...
A ile już przybyło Wam kg? wiem że tycie to też sprawa indywidualna, ja na razie mam 3 kg na plusie i nie wiem czy nie za mało.. przybierać tak naprawdę zaczęłam dopiero od 2 trymestru..
 
Do góry