reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Betka, Agnieszka powodzenia na usg !!!

Betka strasznie dlugo nie widzialas maleństwa:-/

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom


To dlatego ze wizyte mialam na nfz 23 maja i trwala sekunde nic sie o malym nie dowiedzialam dlatego tak dzis czekam na to usg!!! Bo sie stesknilam:( debile wole chodzic prywatnie i wszystko ladnie elegancko wiedzialam ale raz sie skusilam
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Chciałabym do was dołączyć. Mój termin to 17.10 ale ponieważ to ciąża bliźniacze pewnie będzie trochę wcześniej. Skoczyłam 20 tc ale dzieciaki są przynajmniej tydzień mniejsze ale dawno już ich nie widziałam. Usg mam 7.06 i juz odliczam. Mam do was pytanie. Czy wszystkie czujecie juz wyraźne ruchy? Ja czuję kilka razy dziennie jakieś smyranie i nic więcej. .. to moja druga ciąża i juz trochę spanikowalam ale dwa seduszka biją i lekarz każe spokojnie czekać na ruchy ....

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Kamila :-)
Z tymi ruchami to każda ma inaczej, ja czuje ruchy od już prawie 2 tygodni a niektóre dziewczyny dużo później. Czy są wyraźne..Hmm czasami raz na dzień może dwa to tak sensownie się ruszy jakby kopał a poza tym to takie przemieszczanie się dziecka :-) wszystko zależy od ułożenia i łożyska i budowy ciała :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Witaj nowa mamusiu:)
Gratuluję ciąży i to blizniaczej! Super
Znasz juz plec malenstw?
Ja tak po skonczonym 20tyg zaczelam juz tak na dobre czuc ruchy teraz to codziennosc ze fika mały:)


Cześć Dziewczyny. Chciałabym do was dołączyć. Mój termin to 17.10 ale ponieważ to ciąża bliźniacze pewnie będzie trochę wcześniej. Skoczyłam 20 tc ale dzieciaki są przynajmniej tydzień mniejsze ale dawno już ich nie widziałam. Usg mam 7.06 i juz odliczam. Mam do was pytanie. Czy wszystkie czujecie juz wyraźne ruchy? Ja czuję kilka razy dziennie jakieś smyranie i nic więcej. .. to moja druga ciąża i juz trochę spanikowalam ale dwa seduszka biją i lekarz każe spokojnie czekać na ruchy ....

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnieszka i Beatka czekamy na relacje :) tez kiedyś myślałam o tym by iść na NFZ ale... U nas wizyta u gin osobno a usg osobno bez sensu właśnie :/
Kamila witam! :) to moja tez druga ciąża i czuje juz kopniaczki spore :) A Ty masz bliźniaki znasz już płeć?! Może smyranie bo mają ciasniej i dlarego tak mniej wyraziście ;)

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem wam że pierwszą córkę od razu wiedzieliśmy ze będzie Amelia, a teraz mieliśmy problem bo długo nie mogliśmy się z mężem zgodzić i mam nadzieje ze taki układ płci się potwierdzi bo na drugie męskie imię nie mam pomysłu :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry