reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Witam w niedzielny poranek,

My spędziliśmy wieczór i noc u teściów, mój mąż trochę wczoraj drinkowal i jak usłyszał ze mi się brzuch napina to nagle panika w oczach i koniec z alkoholem :) niestety to zwykle przepowiadajace skurcze.
Ale od paru dni coś się zmieniło bo bardziej bolą mnie biodra i kręgosłup malutka sie chyba trochę opuściła, w piątek przy wieczornym prysznicu postanowiłam zrobić sobie masaż krocza i palcem dotknęłam główkę, trochę spanikowalam i teraz to chyba już nie powinniśmy się miziac co myślicie?

Ela sie nie odzywa więc pewnie już po. :)

We wtorek 27 jest pełnia więc może znowu się posypią maluszki oby :)

Miłej niedzieli wszystkim mamusiom rozpakowanym i tym w dwupaku ;)
 
Ostatnia edycja:
Ależ tu się cicho zrobiło ;-)
Maluszki absorbują mamusie. Ja nie ukrywam, że też mam mało czasu, żeby tu zaglądać ale staram się być na bieżąco nawet jak nie odpisuję.

Mamusiom nierozpakowanym życzę aby się zaczęło i szybko poszło a rozpakowanym samych aniołków!!!!

W sensie dzieci grzecznych jak aniołki!
 
Umowy jak i zakresu w wersji papierowej również się nie doprosilam, jedyny dowód to to że mi odciagaja składkę z pensji... Ręce opadają

W poniedziałek zadzwonię jeszcze do działu prawnego w mojej firmie i zobaczymy

uu to kiepsko,skoro nie masz polisy w reku to tak naprawdę to może sie okazać ze wogole nie masz tej polisy, skoro nie mogą cie znaleźć nawet po peselu..... albo zakres ubezpieczenia jest inny niż gościu ci powiedział....
 
Witam w niedzielny poranek,

My spędziliśmy wieczór i noc u teściów, mój mąż trochę wczoraj drinkowal i jak usłyszał ze mi się brzuch napina to nagle panika w oczach i koniec z alkoholem :) niestety to zwykle przepowiadajace skurcze.
Ale od paru dni coś się zmieniło bo bardziej bolą mnie biodra i kręgosłup malutka sie chyba trochę opuściła, w piątek przy wieczornym prysznicu postanowiłam zrobić sobie masaż krocza i palcem dotknęłam główkę, trochę spanikowalam i teraz to chyba już nie powinniśmy się miziac co myślicie?

Ela sie nie odzywa więc pewnie już po. :)

We wtorek 27 jest pełnia więc może znowu się posypią maluszki oby :)

Miłej niedzieli wszystkim mamusiom rozpakowanym i tym w dwupaku ;)

Mi położna wręcz kazała się miziac z mężem a mam 4 cm rozwarcia. Wiec spokojnie możecie korzystać ;-)
 
Tylko ze to jest ubezpieczenie grupowe i inni z tego korzystali i jakoś mieli. Na razie wygląda to tak jak by mnie oszukał, ale ja nie odpuszczę, to nie jest 10 zł a składki mam odciagane co miesiąc...
 
Kornelcia ja główkę czułam już na początku września i nie powstrzymało nas to przed współżyciem... ani 4 centymetrowe rozwarcie... używajcie na zdrowie bo potem będzie przymusowa przerwa...

Ja przyznaję, że mnie mała absorbuje bardzo, bo jak nie śpi to wisi na cycu, zasypia najchętniej właśnie na piersi a jak śpi to trzeba się zainteresować starszą... Póki co jakiejś zazdrości nie ma, ale myślę. że całkiem nas nie ominie, tzn. widzę, że Kinga niedługo będzie miała dość, że ciągle jej się zwraca uwagę, że ciszej, że delikatniej, że ma uważać...

Malinka jakaś dziwna sprawa z tym ubezpieczeniem...
 
Witam się! Ostatnio krucho u mnie z czasem - ale staram się doczytywać. Niestety na pisanie już mi nie wystarcza albo czasu albo siły.
Filipek wczoraj skończył miesiąc....przysięgam,że nie wiem kiedy to minęło...
A tak się prezentujemy w komplecie :-)
IMG_9738.jpg
 

Załączniki

  • IMG_9738.jpg
    IMG_9738.jpg
    53,6 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Malinka dobrze ze to grupowe ubezpieczenie i wszyscy maja takie same warunki, Tobie odciagaja skladki wiec z Twojej strony ok, sprawa do wygeania tylko na kase poczekasz. Ja bym tez walczyła my mamy
50zl za dniowke w szpitalu i 2500 za
urodzenie.
Mrówka fajne zdjęcie.: )
 
Do góry