reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Kitek nie przejmuj się waga małej moja urodziła się 3220 prawie tydzień po terminie. A jeżeli chodzi o twoja wagę to może woda ci się zbiera. A nie spuchlas trochę?

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Moja w terminie urodzona z wagą 2580 ;) Nie ma co na to patrzeć. Fizjoterapeutka w szpitalu powiedziała mi, że duża waga noworodka często wynika z brania witamin w czasie ciąży...

Lenati, czyli co jest z serduszkiem??trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze!

Ja tylko dha brałam...
 
Ostatnia edycja:
Szczęśliwa 4 cm to już dużo lada chwila moze się zacząć.

Ja mam w srode w dniu terminu pojawić się w szpitalu na ktg i badanie, ciekawe czy u mnie coś się zmieniło przez ostatnie 2 tyg.
 
reklama
Do góry