reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Cześć mamuśki,

Ela- Gratki!!!!

Kitek- wierzę że zaraz się zacznie akcja i zdasz relacje na żywo ;)

Dream- jak wyniki Olka?

Lenati- kochana będzie dobrze, trzymam kciuki za Niunię i przesyłam moc wytrwałości dla was :*
 
reklama
Kitek nie masz się co bać indukcji. Jak się sama przekonałam tragedii nie ma. Fakt faktem ruch pomaga aby na indukcję już pójść z jakims rozwarciem. Jeszcze jak się zdecydujesz na ZZO to już kompletnie nie masz się co bać :tak:
 
Kitek nie martw sie waga ja bym bardzo chciala zeby moj maly tyle wazyl jak bede go rodzila, z taka waga dziecko rodzi sie lzej niz np 4kg.
Malenstwo zdazy przytyc jak dorwie sie do Twojego cyca :-)
Co do Twojej wagi to moja kumpela ostatnio rodzila i w ostatnim tyg przytyla 5kg okazalo sie ze to wody, cala popekala na brzuchu mimo ze bardzo dbala zeby nie miec rozstepow. Jedziemy na jednym wozku Kochana nic tylko pozostalo nam czekac na porod ja juz mam dosyc cala chodze jak kaczka, caly czaleze i czekam na zbawienie
 
A wiec oficjalnie Zuzanna Zofia :)

Operacje serduszka bedzie miec . dzisiejsze cewnikowanie ma na celu zbadanie anatomi serduszka, i lekarze maja nadzieje ze po tym podejma plan leczenia .

Prosimy o kciuki , czekamy na Akt i uciekamy do niuni .

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka

&&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte ! Nie martw sie bedzie dobrze!!
 
Hej Kobietki,

Lenati &&& zaciśnięte za Zuzankę :) Będzie dobrze :) Musi być!

Ja po wizycie i ryczę... :(((((((((((((((((((
Mała ma tylko 3100g, a ja znów 2,5kg przytyłam. To malutko, chyba, że poprzedni pomiar był nad wyrost...
Gin powiedział mi to samo co w zeszłym tygodniu :(((((((( Główka balotuje, szyjka miękka- skrócona, rozwarci na pół opuszka :(((( Za tydzień wizyta, do tego czasu mam się seksić z mężem codziennie (zalecenie lekarza) i sutki stymulować kiedy się da. Jeśli nic się nie zmieni, to 2.11. mam się stawić do szpitala :(((((((
Co za dzień :(((((((

Hej ja dziś tez miałam wizytę i dosłownie to samo mi powiedziano! Tzn. 2.11 mam się stawić do szpitala jeśli nic się do tego dnia nie rozkręci! Tylko ja myślę że mój synuś to już ponad 4 kg ma..
Wagą sie nie przejmuj bo ja sama juz dobijam do +24kg zobaczysz szybko zrzucimy ;)
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co ? Nasz wspólny pien okazał sie błedna diagnoza :no:
Kardiolodzy sa zdziwieni tym co zobaczyli przy cewnikowaniu , nie widzieli takiego przypadku - ,,bedzie ciezko nie wiemy czy chirurg co kolwiek da rade zrobic ''
Wczoraj przed zabiegiem mała miała chrzest , Cewnik trwał całe 2h , myślalam ze padne czekajac na tel , ( i nie dosc ze siedze jak na szpilkach to jakis idi**a za przeproszeniem mi wydzwania nie odzywajac sie od wczoraj a ja na dzwiek tel mam zatrzymanie serca ) z pooperacyjnej nie udało sie zeby wyszła na własnym oddechu , jest/była na IT pod respiratorem .
 
reklama
Do góry