reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

No niewiele nas zostało, mnie miną termin dni temu....U mnie cisza... Bez zmian i jak mam być szczera to więcej objawów porodowych miałam ze 2 tygodnie temu niż teraz. Chociaż wczoraj przy podtarciu po siku miałam troszkę krwi, tzn. Śluz zabarwiony na różowo... A jak usiadłam na toaletę to poczułam jakby mi coś wyleciało, spojrzałam i wydaje mi się ze mógłby to być ten cały czop... Ale tak jak juz kiedyś wcześniej napisałam, ja tak bardzo chciałabym juz urodzić ze symptomów wypatruje wszędzie.... Wiec kto wie kiedy ten mój synuś zdecyduje się opuszczenie brzuszka!
Życzę każdej z was udanego weekendu.
Lenati i Deam sercem jestem z wami! Trzymajcie się kobietki, wszystko będzie dobrze!
Każdej nierozpakowanej życzę abyśmy się w końcu przywitały osobiście z naszymi dziećmi :)
A każda która już urodziła niech się delektuje każda spędzona chwila ze swoim dzidziusiem :)
Dobranoc
 
reklama
Nie ma co, nasz synalek chyba lubi się nad nami znęcać, do godz 3 mąż się z nim bujał po mieszkaniu, a po 3 ja, i tak do tej pory. A ten obrobiony, wypachniony i nie chce spać, tylko się kręci i wierci i gapi tymi pięknymi oczyskami :-p Niedługo pewnie uśnie i cały dzień będzie grzeczny jak aniołek.
 
Lenati wierze ze wszystko będzie dobrze dużo wiary i siły dla Was!

Chyba, Reniam u nas tez w nocy i o poranku mały bardziej aktywny i dłużej je i dłużej stęka wierci się a pózniej cały dzień aniołek. Mam nadzieje ze mu się odwróci.
 
Hej dziewczyny...
Od 5 nie śpię. Poszłam siusiu i na papierze krew! I mam bóle. Goni mnie na kibelek co pół godziny. Przeczyszcza mnie...Odrazu zadzwoniłam do szpitala z pytaniem co mam robić. Położna przeprowadziła ze mną wywiad i powiedziała że mam jeszcze poczekać bo skurcze nie są regularne. Teraz juz chyba się pomału normuje bo zaczynam odczuwać bóle pleców i skurcze mam co jakieś 10-15 min. Proszę trzymajcie za mnie kciuki bo ja naprawdę chce dziś urodzić!
Mam nadzieje że to nie fałszywy alarm...
 
Ela powodzenia!!!! oby akcja szybko sie rozwinela i szybko zakonczyla malenstwem przy sobie :-)

Dziewczyny teraz juz bedziemy rodzic zodiakalne skorpionki :-)
JA juz tez mam dosyc brzuch czuje coraz ciezszy i ryczec mi sie chcie :-( juz wszystkie objawy mialam i nic sie nie dzieje

Milego weekendu
 
cześć laski dziś jest ten szczęśliwy dzień kiedy przestały mnie boleć szwy :-) wreszcie usiadłam na dupsku co prawda z poduszką ,ale w miarę komfortowo .Połóg nie jest fajny najpierw zaparcia teraz biegunki i pocę się strasznie w nocy :no: ,ale muszę powiedzieć ,że karmienie piersią skraca krwawienie bo u mnie już prawie nic wcześniej starsznie długo i mocno krwawiłam.Mamuśką które nie urodziły życzę cierpliwości odpoczywajcie .Swoją drogą ile jeszcze zostało do rozpakowania .Ciekawe jaki będzie stosunek ilości cesarek do porodów SN bo u mnie na porodówce jak rodziłam to ja jedna SN i trzy cesarki w tym dniu .Pozdrawiam trzymajcie się matki karmicielki idę odciągać pokarm bo moja księżniczka postanowiła że więcej nie dotknie moich sutków i muszę się doić :-).
 
reklama
Do góry