reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Hej Kobietki,

Lenati &&& zaciśnięte za Zuzankę :) Będzie dobrze :) Musi być!

Ja po wizycie i ryczę... :(((((((((((((((((((
Mała ma tylko 3100g, a ja znów 2,5kg przytyłam. To malutko, chyba, że poprzedni pomiar był nad wyrost...
Gin powiedział mi to samo co w zeszłym tygodniu :(((((((( Główka balotuje, szyjka miękka- skrócona, rozwarci na pół opuszka :(((( Za tydzień wizyta, do tego czasu mam się seksić z mężem codziennie (zalecenie lekarza) i sutki stymulować kiedy się da. Jeśli nic się nie zmieni, to 2.11. mam się stawić do szpitala :(((((((
Co za dzień :(((((((
 
Chciałam coś napisać, ale juz maly sie budzi... wiec tak na szybko

Eli, Katjana gratuluje :)

Lenati trzymam kciuki za Zuzie.

Dream za Was tez trzymam kciuki,niech Olus szybko zdrowieje.

Evula chyba Ty pytalas o zasypianie i smoczek. Moj mały przy cycu bardzo rzadko zaypia, wiec ja uzywam smoczka do zasypiania i na spacerach. Jak juz widze, ze jest spiacy to klade go do lozeczka, daje smoka i on tak zasypia. Przy straszym nie uzywam smoka, wiec teraz troche sie boje jak to bedzie pozniej przy odzwyczajaniu... no zobaczymy.

Kitek oj nie placz, moze rozkreci sie samo w najblizszym czasie. Trzymam kciuki za szybka akcję :)


No mały sie poprzeciagal i spi dalej :) jak wstanie to nakarmie go i lecimy na spacerek. Fajna pogoda jest więc trzeba jak najwiecej korzystac :)

W ogole mielsimy w sumie super noc. Zasnal po 22 (niestety tak pozno zasypia, mam nadzieje, ze zmieni sie to niebawem) i obudzil sie dopiero o 3 i zajelo nam karmienie i przewijanie tylko pol h (przewaznie jest od godziny do 1,5) i od razu zasnal, wiec super. On spal pozniej do 7.30, no ale przez starszego i tak mialam po 6 pobudke :)

miłego dnia
 
Hej mamusie :)

Lenati &&&& za Zuzanke

Kitek nie przejmuj się waga malutkiej jest ok. Pamiętaj ze zawsze jest jakas granica błędu ;)
A ty szybko zrzucisz nadmiar kg po porodzie zobacz jak innym dziewczynom szybko spada, przy natłoku nowych obowiązków nawet się nie obejrzysz A już będziesz miała wagę z przed ciazy, a może te 2,5 kg to woda ;)

A to ze malutką wysoko to nic nie znaczy bo w każdej chwili możesz dostać skurczy i dziecko szybko się opuści. Będzie dobrze cierpliwości ;)
 
Kitek nie przejmuj się waga małej moja urodziła się 3220 prawie tydzień po terminie. A jeżeli chodzi o twoja wagę to może woda ci się zbiera. A nie spuchlas trochę?

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
No Kacperek też z tego co słyszę się budzi więc na krótko.
Kochane nierozpakowane trzymam za Was kciuki, wiem jaka ta końcówka i oczekiwanie jest strasznie frustrujące.
Lenati trzymajcie się kochani
Ja nie wiem czy coś źle robimy czy to wina mleka czy może bobasek za dużo się wysypia w dzień, ale w nocy niby rytuał robimy taki sam usypiania, a młody np po 3,5 godz usypia i itak się wierci i kręci, nie wiem, z mężem już trochę frustracja nas dopada :-( Przed porodem nocy się bałam i teraz jest to samo do cholery.

Dobra wiadomość. Szwy mi się rozpuściły i prawie całkowicie mogę siadać :tak: I krwawienie się zmniejszyło na tyle, że zamiast podkładów założyłam podpaskę . Błagam wszystko na ziemi i w niebie aby jeszcze tylko z bobem się sytuacja ułożyła.
 
Ostatnia edycja:
Dream kciuki za Olka, żeby szybko mogł do ciebie dołączyć... A o tym wodonerczu co lekarze mówią???

Eli i innym rozpakowanym, którym jeszcze nie gratulowałam GRATULACJE!!!!


Kitek ale 3100 to wcale nie tak mało, taka zwyczajna waga, może trochę poniżej średniej... a w ciąży wiecznie chodzić nie będziesz :)
 
Ostatnia edycja:
Kitek nie przejmuj się waga małej moja urodziła się 3220 prawie tydzień po terminie. A jeżeli chodzi o twoja wagę to może woda ci się zbiera. A nie spuchlas trochę?

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Swoją wagą to ja się nie przejmuje... Może taki urok Darii, że będzie drobniutka... martwię się tym, że mogę mieć indukcję- tego się boję :(((
 
reklama
Ja tez się martwiłam ze będę mieć indukcje w piątek płakałam bo perspektyw na poród żadnych a w sobotę w nocy pojechałam wiec nie znasz dnia ani godziny. Mi chyba pomogło dużo ruchu bo w piątek byliśmy na mega długim spacerze i jeszcze na dobitke u teściowej na czwartym piętrze.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry