reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Katjana ale bujna czuprynka :-)

Lenati trzymam mocno kciuki za twoją kruszynke! &&&&&

Dreamgirl lada dzień i Olus będzie z tobą :-) najważniejsze że wyniki coraz lepsze :-)

Buba trzymaj się :-) fajnie ze córeczka taka grzeczna :-)

Ja dziś mam ciut lepszy humor, może mija już mi ta deprecha :-) nawet pierwszy raz z domu się wyrwalam :-) ale dziwnie się czułam że malutka zostawiłam...

Długo bardzo nie pisałam co u mnie. Ale cc jednak odbiło się na mnie nie tylko fizycznie ale i psychicznie, no i jakaś deprecha doszła i wszystko się skumulowalo i różne czarne myśli już miałam... Że nie podolam, że coś robię źle, problemy z przyrostem wagi i przepadlam. Ale już jest lepiej, fizycznie już całkiem nieźle śmigam, blizna tfu tfu bardzo ładnie się goi, mam nadzieję że ta faldka nad jakoś zniknie :p psychicznie też jakoś trochę lepiej, nie rycze non stop już :-)

I pochwalę bo moje dziecię jest takie grzeczne :-) płacze tylko z głodu albo przez pieluche, więc bardzo mało. Dopiero ze dwie noce była marudna i miała problem z zaśnięciem a tak to bardzo ładnie śpi :-) potrafi ponad 5 godzin nawet przespać w nocy. Miny robi niesamowite i ten cudny uśmiech :-) czasem aż w głos się śmieje, a niby to jeszcze jest mimowolne ale wygląda inaczej :-) generalnie jest przecudowna i zakochana w niej jestem po uszy :-) mogę patrzeć na nią godzinami :-)

No to tak w skrócie :-)
 
Hej dziewczyny.
Gratuluję nowym rozpakowanym.
My od wtorku w domu. Mała w dzień je i śpi ale w nocy trochę gorzej. Dziś spala od 20 do północy potem pobudka o 3 a potem to już nie bardzo chciała spać. Ja mam nadprodukcje mleka cycki mnie bolą. Ola dużo zjada a i tak nie oproznia jednego do końca. Jeszcze trochę i się unormuje.
Dream mam nadzieje ze Crp małemu spadnie i szybko wrócicie do domu.
Lentai czekam na wieści co z Zuzia.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Gratulacje kolejnym rozpakowanym :) Cudne maja wloski ;-) nasza ma z tyłu główki dosc duzo , ale patrzac na te zdj stwierdzam ze mamy łysolinke :-D

NIe czytałam za bardzo nie mam głowy - wybaczcie .

Dzis dostałam telefon , bylismy u małej . jutro ok godz 11-12 ma cewnikowanie serduszka , w znieczuleniu ogolnym , respirator itd . eh , trzeba sie trzymac

A jakie są jej rokowania? Co dalej z leczeniem? Będzie miała operacje na to serduszko? Jak to wygląda?
 
Hej dziewczyny. Rzadko się udzielam i ostatnio rzadko tu bywam. Gratuluje wszystkim mamusia i zdrowka dla dzieciaczkow. Dream Lenati &&&&.
Dream czy id razu o porodzie przestaly Cie bolec dlonie?czucie wrocilo do normy?
 
Eli Katjana wielkie gratulacje!

Kasi, Iga za rozkręcenie akcji trzymam kciuki &&&

Dreamgirl trzymaj się dzielnie. Widać ze jakaś poprawa jes wiec pewnie niedługo wszyscy będziecie cieszyć się sobą w domki. Zdrówka dla Olka!

Legato jestem całym serduchem z Wami dziewczyny, bądźcie dzielne i duuuzo sił! Pisz do nas co z Zuzia

Widzę ze po frustracjach kiedy w końcu poród następuje kolejna faza - deprecha poporodowa? Tez mnie nie ominęła, ale chyba już tego baby bluesa mamy za sobą chociaż nie powiem pierwszy tydzień naryczalam się i nawet sama do końca nie wiem czemu
 
reklama
Do góry