reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Ania, Kamila gratuluję.

Malinka pewnie możliwe, ja też jednego dnia nic nie miałam, miałam się na wkładki przerzucić a w nocy znowu zaczęło lecieć i tak sobie ścieka jeszcze.

A ja dziś umówiłam wizytę u ortopedy na czwartek. Jak tam u Was usg bioderek wyszło?
 
Hej. Czekam sobie w kolejce w szkole na konsultacje. Troche słaba jestem znow boli brzuch i nogi jak przy @. I co mnie bardzo ucieszylo....godzinke temu w toalecie znalazlam na wkładce galaretowate cos o zabarwieniu lekko rozowym. Powiedzcie że to juz pomału TO....:-D
Pozatym coś czuje jakbympopopuszczalw majtki.

Kamila gratulacje. zdrowka dla malenstwa
 
Ewula coś szybko te bioderka macie, ile twój maluszek ma? My idziemy za tydzień dopiero jak mały skończy 4 tyg

A ja dzisiaj ważyłam swojego synka i wyszło że waży juz 4400, nie wiem czy to możliwe, tydzień temu położna go ważyła to ważył 3850
 
Kamila gratulacje! !! Mamy dzieciaczki z tego samego dnia :-)
Lenati za Zuzie nieustające &&&&& koniecznie daj znać po....
Iga jeśli masz możliwość zzo i boisz się bólu to skorzystaj...
Ja jestem wprawdzie na świeżo ale muszę przetrawic swoje wrażenia. Teraz najbardziej boli krocze :-(
 
witam Was, jak to jedna z Was chyba Julisia napisala URODZILAM I PRZEPADLAM tak jest i ze mna. Brak czasu nawet na toalete. Dwojka dzieci, dom, obiadki, zmeczenie, brak zrozumienia ze strony męża w ogole zamiast nas narodzny drugiego dziecks zbliżyć to nas chyba odsunelo od siebie doprowadza mnie do codziennego placzu, to nie tak mialo wygladac. jakas deprecha mnie dopada, nie chce mi sie nawet otworzyc laptopa i poszperać.
Do tegi wszystkiego zapalenie drog moczowych mnie dopadlo? co moge zastosowac? odciagam pokarm i daje malemu wiec nie moge raczej wszystkiego. Moze ktoras miala taka sytuacje? Po jakim czasie wychodzilyscie z maluszkami na spacery?

Gratulacje dla mamus wszysykich i zdrowka dla dzieciaczkow. coraz nas więcej super
 
reklama
Do góry