reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Dream jak tam, jakieś postępy?
Lenati co z Twoimi skurczami? Ruszyło cos do przodu?

Krewetka czekamy na fotki :-D

Ja już na nogach. Wlasciwie caly czas na glebie. Brzuch nadal ciagnie, twardy i tak jakby piecze w okolicy pępka. Pól nocy mnie czyscilo.nawet teraz z rana. Całą noc "spalam" z poduchą między nogami Bo ooczywisciejakby tego było mało to plecy chcą mi peknac na pół. Podbrzusze i nogi nadal rwą. Niunia jakby spokojniejsza bo od wczoraj wieczor nie czuję specjalnie jej kopniakow. Vo robić. Czekać na skurcze ? Nie wiem czy jak pojde na Ip to mnie nue odeślą z kwitkiem że to jeszcze nie ten czas.
 
Chybra gratki- DZIELNA DZIEWCZYNA :-)

wreszcie sie ruszylo i mam nadzieje ze w tym tygodniu posypia sie nasze porody :-) ja nadal z 2cm rozwarciem i bolami jak na okres i to tyle, czekam az sie ruszy i biore torbe i wrotki do szpitala :-)

Milej niedzielki :-) Dziewczyny nooo musimy jakos jeszcze wytrzymac nic innego nam nie pozostalo :-)
 
Dzień dobry Kobietki :)

Dream, Ty sobie jakieś żarty robisz ;P ??? zacznij no coś postępować z tym porodem, bo wstrzymasz wszystkie na BB :D

Katjana, ja bym pojechała to sprawdzić... Może akurat Ci się rozkręci jak szpital zobaczysz :p

Sysiu, Lenati, no i oczywiście Nasza Dream, 3mam za Was kciukasy :) &&&&&&&&&&

Aniu życzę aby w poniedziałek się udało :)

Ponieważ Ł. zrobił sobie wczoraj nasiadówkę z Sąsiadem i 0,7l whiskey to ja się modliłam aby Mała się wstrzymała :D Noc na czujce, bo miałam bóle @, pociłam się strasznie, krzyż napierniczał :( Dobrze, że już po...
 
Chybra gratuluję serdecznie :)

Lenati, Ania, Katjana powodzenia :)

A u nas dalszy ciąg chorób, teraz Niko przyniósł katar z przedszkola i na dodatek zaraził maluszka, wiec mamy ciekawie w domu jak zawsze :/
 
Ja już po śniadaniu
Samopoczucie bez zmian. Poskacze na piłce zobacze xzy coś się rozkręci. A niunia sie obudzila i okopuje moje żebra. Dziwne napady goraca mam. Ehhh. Jak do wieczora będę się tak czula pojde do szpitala sprawdzic to
 
reklama
Hej niedzielne :)
Patrzę dzieje sie tutaj trzymam kciuki za wszystkie akcje :)
Ja dzis tez mialam noc pt rany to chyba juz :p tak mnie brzuch bolal w nieregularnych odstepach potem co 10 min. Za godzine znowu budzily mnie bole :/ oczywiscie walczylam ze soba ze to jeszcze nie czas na mnie bo torba w polowie spakowana ;) bo M dzisiaj do pracy zostal sciagniety i wogole co ja w nocy z dziecmi zrobie :/

Moze to przez ta pralke lokatotow sie tak zdenorwowalam :/ choc i teraz nie czuje sie normalnie. Brzuch nadal twardy i pobolewa. Najgorsze to ze ostatnio czulam skurcze przy 7 cm rozwarcia boje sie ze nie zdaze :p to chyba jakies schizy

Dream jak akcje tulisz jiz kawalera?
 
Do góry