reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

ladyka, co u Ciebie, dawno nic nie pisałaś :tak:

dolga, no to jest plus :tak: Martynka chodzi spać ok 22 w ciągu dnia ma jedną drzemkę od 1,5-2,5 godz czasami 3 godz ;-)

Lady- jak zdróweczko?

Spadam bo korek się rozluźnił na drodze ;) miłego wieczorku!

Ladyk,

Zaglądaj częściej bo ostatnio faktycznie cie mało. Jak tam chłopcy? Szaleją w brzuszku?

Zdrówko dobrze, dziękuję. Kręgosłup mi bardziej doskwiera, ale to standard w ciąży u mnie. Chłopaki brykają, z okazji Dnia Matki chyba w nogę grali.
Jakaś deprecha mnie dopadła. Dętkowata od paru dni chodzę. Żadnego entuzjazmu do czegokolwiek... Takie bylejakie mam samopoczucie psychiczne. A nic specjalnego się nie dzieje, ani nie wydarzyło, co mogło spowodować taki spadek nastroju.

Buba, szybkiego zakończenia remontu zatem!
 
reklama
xmamuśka; przykro mi z powodu Babci, wiem coś o tym bo od 2 miesiecy mój tata przebywa w szpitalu. było bardzo żle , teraz lepiej ale ryzyko jeszcze jest. Jestem bardzo wrażliwą osobą aż za bardzo a szczególności w ciąży przeżywam wszystko jeszcze bardziej. trzymaj sie cieplutko:*

mój Kawaler też ułożony pośladkowo i pleckami, może dlatego nie czuje za często ruchów a może to przez mój spożywczy brzuszek sama nie wiem:)czuje ruchy ale nie jakieś kopniaki. jeszcze różne pozycje będą obierać pewnie..

pozdrawiam
 
Kamilove połówkowe mam w tym samym dniu co prenatalne czyli 1 czerwca,nie przytyłam nic a nic wyglądam jak przed ciążą tylko że brzuszek odstaje :-D lekarz mówi że ok że przytyje pózniej :-) na ostatnim badaniu 3 tyg temu,przy badaniu usg wyszło że ten co kurczył nóżki to dalej kurczy nóżki (aż mnie to martwi ::-( ) a ten co był chłopczykiem zrobił się dziewczynką :-D :-D :-D więc dalej tak naprawdę nic nie wiem :-D,ale pewnie dowiem się w poniedziałek :-)
 
Witajcie ciężaróweczki, osttanio mnie mniej bo jestem strasznei zabiegana, kurde jak ja bym chciała zwolnić, odpocząć, polenić się trochę ;-)
mam nadzieję że wkrótce to nastąpi i będę bardziej na bierząco, choc codziennie staram się was poczytać i coś naskrobać ;-)

Buba ale masz urwanie głowy z tym remontem!!
Blair nei martw się ja tez gdzies ciągle biegam a później się pukam w głowę....na pocieszenie Ci powiem że moja znajoma zaczęła uprawiać jogging od II trymestru w obawie przed nadmiarem kilogramów i biegała prawie codziennie później już z brzuchem i pzenosiła ciążę ;-)
Mnei też się spina brzuch czasem ale jeżeli sa to bezbolesne skurcze i nei za dużo to sięnie ma co martwić, teraz mi gin tak mówił w pon.
 
Witam wieczorem,
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was miała badanie na awidność toksoplazmozy igg? Ile czekałyście na wyniki? nie wiecie czy takie badanie jest refundowane? Mam skierowanie, ale coś mi się zdaje, że jak przyjdę do diagnostyki to zaśpiewają mi 60zł :/ a na poprzedni zestaw badań wydałam już 160. Nie żebym była sknerą, bo dla maleństwa zrobię wszystko, ale jeśli można omijać zbędne wydatki to chętnie z tego korzystam. Z góry dzięki za pomoc.
 
Witam wieczornie,

Hania dostała antybiotyk :( Jest biedna...kaszel okropny i absolutny brak humoru. Tylko "baja, baja" więc miała dziś dzień przed TV :/
Ja też czuje się źle :( Gardło mnie zaczęło mega boleć :( Można Orofarem sobie popsikać albo czymś innym? :(
 
Annie mnie też coś rozkłada juz chrypie ale narazie nic więcej
Dziś miałam II badanie połówkowe i dzięki wszystko ok.Potwierdzona dziewczynka. Dzisiaj miałam rano akcje powolutku wstaje do pracy a tu ból brzucha i gorąco poty mnie bolały i juž prawie mdleje a tu babcia okno otwarła i powoli doszłam do siebie. Nie wiem co to ale przestraszyłam się nieźle. Czy ktoraš miała coś podobnego.
 
reklama
A ja mam mega smutka,moja ukochana babcia od miesiaca leży w szpitalu,raz jest lepiej raz gorzej,ale dziś lekarz kazał nam się przygotować na najgorsze,powiedział że serce to jedna wielka blizna i może się zatrzyma w każdej chwili :( jest mi bardzo ciężko,babcia jest dla mnie jak mama :(
Przykro mi bardzo... :(

Hania dostała antybiotyk :( Jest biedna...kaszel okropny i absolutny brak humoru. Tylko "baja, baja" więc miała dziś dzień przed TV :/
Ja też czuje się źle :( Gardło mnie zaczęło mega boleć :( Można Orofarem sobie popsikać albo czymś innym? :(
Nie możesz Orofaru. Woda z miodem i cytryną, syrop z cebuli, ewentualnie syrop prenatal dla kobiet w ciąży.

Dziś miałam II badanie połówkowe i dzięki wszystko ok.Potwierdzona dziewczynka. Dzisiaj miałam rano akcje powolutku wstaje do pracy a tu ból brzucha i gorąco poty mnie bolały i juž prawie mdleje a tu babcia okno otwarła i powoli doszłam do siebie. Nie wiem co to ale przestraszyłam się nieźle. Czy ktoraš miała coś podobnego.
Gratuluję dziewczynki :)
Ja mam tak czasami, takie chwile słabości, albo uderzenia gorąca. Ale po otwarciu okna i ochłodzeniu atmosfery przechodzi od razu :)

Dziewczynki, mam nadzieję, że się nie gniewacie, że parę kobitek wywołałam ;) Dawno się nie odzywały...
 
Do góry